• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kirgaslille sibulad, Chionodoxa

Kirgaslille sibulad, Chionodoxa, on eriti väärtuslik mugulõisik, mis toob kevade alguses teie aeda erakordse sära. See õitseb väga vara, kui aed ei ole veel palju värve pakkuda. Need näevad suurepärased välja suurtes gruppides lehtpuude kroonide all või otse murul, luues äärmiselt maalilise vaatepildi. Et leida unikaalne ja võluv kevadine vaatepilt, uurige meie Kirgaslille sibulate kategooriat ja sukelduge nende ebatavalisse ilu. Valige sordid, mis saavad teie aia kevadel uhkuseks.

Meie poe valikus tutvustame teile Kirgaslille kõige kaunimaid ja usaldusväärsemaid sorte. Lisaks laialt tuntud Kirgaslillele, millel on suurimad sinised õied, saate meilt osta tõelisi originaale roosa ja valge värviga, nagu Pink Giant ja Alba.

Need madalakasvulised mugulõielised taimed, millel on tähekujulised õied, õitsevad hästi päikesepaistelistes ja poolvarjulistes kohtades niiskes, kuid hästi kuivendatud pinnases. Istutage need septembri lõpus ja oktoobri alguses. Õied võivad ilmuda juba veebruaris, kui ilm on soodne. Nad taluvad külma ja ei vaja mullast välja kaevamist pärast õitsemist.

Kirgaslille rühmad toimivad suurepäraselt lillepeenarde esiosas, kiviktaimlates ja põõsaste vahel, kus nad saavad vabalt paljuneda. Need õite tihedad vaibad ei jäta kedagi nende võlude suhtes ükskõikseks. Neid saab kombineerida krookuste, priimulate, lumikellukeste või sarnaste mugulõieliste taimedega. Need näevad eriti muljetavaldavad välja ühesuguse värvivalikuga ühe liigi istutustes.

Meie poes pakume kõrgekvaliteedilisi Kirgaslille sibulaid. Terved ja elujõulised. Julgustame teid valima suurepäraseid sorte, mis muutuvad juba varakevadel teie aia uhkuseks. Ärge jätke kasutamata võimalust, ärge makske üle. Lisage oma ostukorvi parimad kvaliteettooted ja nautige tasuta transporti. Soovime teile edukaid valikuid ja naudingut aiandustegevuses!