• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Aiatarbed

Soovite osta aiatööriistu ilma suure summa kulutamata? Uurige meie poe suurepäraseid pakkumisi kategoorias Aiatarbed! Selles jaotises leiate kõik vajaliku hoolika aiatöö jaoks. Oleme hoolikalt sorteerinud meie laia valiku erinevatesse alamkategooriatesse, et teil oleks lihtsam soovitud tooteid leida. Alustage oma ostuseiklust, tutvudes nende spetsiifiliste rühmadega!

Kavatsete alustada aiandushooaega? Meie Aiatarbed jaotis pakub kategooriaid nagu Tootmispotid, Turbapotid ja Seemikualused. Leiate sealt praktiliste mahutite komplekte erinevates suurustes, mis sobivad ideaalselt seemikute kasvatamiseks. Soovitame ka meie keskkonnasõbralikke turbatablette ja funktsionaalseid minikasvuhooneid, mis on asendamatud soojust armastavate, õrnade ja nõudlike taimede kasvatamisel. Plaanite kasvatada mitut liiki seemikuid? Meie taimede sildid aitavad vältida segadust. Lisaks saate meilt osta kõrge kvaliteediga taimede substraate konkurentsivõimelise hinnaga, samuti tugevaid polüetüleentunneleid ja kasvuhooneid - need on kasulikud, kui unistate iseseisvalt tomatite, kurkide, paprikate, arbuuside või melonite kasvatamisest! Kas kavatsete külvata köögivilju avamaal? Kindlasti külastage alajaotist Agrotekstiilid ja Geotekstiilid. Peenarde varajane katmine vegetatsiooniperioodi alguses tagab kiirema ja rikkalikuma saagi! Enne külvamist on kasulikud ka meie mullatestid, mis aitavad mõõta mulla pH-taset ja kontrollida, kas see on teie valitud taimede kasvatamiseks korralikult ette valmistatud. Kui olete lillede austaja, siis vaadake kindlasti meie sibulate kasvatamise tarvikuid – nende hulgas leiate tugevad korvid lillepirnide kasvatamiseks, mis kaitsevad teie mitmeaastaseid lilli vesirottide eest. Meie veebipoest leiate ka funktsionaalsed ja esteetilised redelid ning taime tugiraamid igas suuruses, lillekastid ja pihustid ning mugavad aiakindad vastupidavatest materjalidest – need on ka veekindlad! Pärast planeerimise, külvamise ja istutamise lõpetamist on üks olulisemaid ülesandeid taimede kastmine. Meilt saate soodsalt osta erineva pikkusega aiavoolikuid, pihusteid, ühendusdetaile ja otsikuid. Vaadake kindlasti ka meie usaldusväärseid CELLFAST kastmiskomplekte! Lisaks aitame teil hoida korda ja puhtust – vaadake meie pakkumisi soodsate piirete ja aedade, konteinerite ja kottide ning sanitaarhügieeni toodete jaoks.

Garden Seeds Market pakub Aiatarbed kategoorias laia valikut aiandustarbeid taskukohase hinnaga. Hankige kõik vajalik ühest kohast ja kasutage ära tasuta kohaletoimetamise võimalust. Ootame teid internetist ostlema!

Mikroviljad - kasvav konteiner - ainulaadse maitsega noored lehed - -40%
3.93 6.55
Kampaania lõpeb
0.84