• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kastid

Kas otsite taskukohast kastekannu, mis on nii funktsionaalne kui ka esteetiliselt meeldiv? Garden Seeds Market pakub kastekanne, mis sobivad potitaimedele, köögiviljadele, puuviljapõõsastele ja teistele aia taimedele konkurentsivõimelise hinnaga. Meie valikus on lai valik mudeleid ja suurusi - leidke see, mida olete alati soovinud!

Millised omadused määratlevad kvaliteetse kastekanna? Vastupidav materjal, hästi disainitud nokk, roos, mis tagab järjepideva veetoru ja takistab ummistumist? Meie kastekannud vastavad nendele nõuetele. Need pole mitte ainult vastupidavad, vaid ka kerged ja kasutajasõbralikud. Kaaluge Żyrafa (Kaelkirjaku) kodust kastekannu, mis on saadaval erksates värvitoonides nagu fuksia, mereväe sinine, laimiroheline ja klassikaline roheline, sobides ideaalselt potitaimedele ja rõdukastidele. Valige toon, mis sobib teie kodu sisekujundusega. Lisaks pakume suuri aiakastekanne. Roheline 2-liitrine või 5-liitrine kastekann on iga aia või aianurga jaoks hädavajalik. Nende mahukas ruum võimaldab teil kasta palju taimi ilma sagedase täitmise vajaduseta. Ergonoomiline lai käepide tagab lihtsa transportimise ja vähendab käte väsimust. Ärge jätke ka meie konkurentsivõimelisi hindu märkamata! Täiendage oma aiatarvete kollektsiooni ja kvalifitseeruge meie tasuta kodukohaletoimetamiseks.

Meie veebipoest ostlemine on kiire, lihtne ja nauditav - me hoolitseme kõigi teie aednike vajaduste eest. Olete alati teretulnud!