• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kalmistu tarvikud

Tere tulemast Kalmistu tarvikute sektsiooni! Siin leiate laia valiku tooteid, mis aitavad teil hoolitseda hauakohtade eest. Ostukogemuse lihtsustamiseks oleme tooted jaotanud mitmeteks selgeteks alakategooriateks.

Pottide ja hauakatete - Selles kategoorias leiate meie elegantse kollektsiooni anumaid, mis esitlevad elusaid taimi ja kunstlikke lilleseadeid kaunilt. Soovitame kindlasti Ikebana seeria anumaid nende lihtsuse tõttu, mis muudavad nad maitsekaks kaunistuseks hauakividele. Tutvuge kindlasti ka meie Vaaside sektsiooniga, kus leiate kaunid lillevaasid, mis täiendavad suurepäraselt näidatavaid potte ja hauakatteid. Kõik meie kalmistu tarvikute poes pakutavad tooted on kavandatud vastu pidama päikesevalgusele, kõrgetele temperatuuridele ja külmale ning nende erakordset kvaliteeti toetavad mainekad brändid nagu austatud ettevõte Lamela.

Hauakivide puhastamise ja hooldamise sektsioonis leiate tarvikud, mis aitavad teil hoida hauamärke heas korras. Pakume vastupidavaid ämbreid erinevates suurustes, tugevaid prügikotte, puhastuskindaid, pihusteid ja kvaliteetseid emulsioone marmori ja graniidi säilitamiseks. Vaadake meie valikut ja tehke oma valikud juba täna! Meie veebipood on avatud ööpäevaringselt, seitse päeva nädalas. Meiega saate sooritada taskukohaseid oste, samal ajal aega säästes - selleks on vaja vaid mõnda klikki!