• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pruudisõlg seemned

Pakume suurepärast valikut pruudisõlje seemneid, mis toovad esile imeliselt värvikirevad õied. Valige erinevate sortide vahel, mis kuuluvad kahte liiki - kitsalehise pruudisõlje ja tavalise pruudisõlje hulka, mida tuntakse ka kui elegantne pruudisõlg. Need taimed on ideaalsed aedade kaunistamiseks, eriti neid, mis on kujundatud maalähedases stiilis. Nad ehtivad teie välist ruumi erksate õitega juunist esimese sügiskülmadeni. Pruudisõlg on samuti suurepärane lõikelillede jaoks.

Soovitame eriti "Envy" elegantse pruudisõlje seemneid, mis toodavad silmapaistvaid rohekaskollaseid õisikuid suhteliselt pikkadel vartel. Neile, kes on huvitatud kitsalehistest pruudisõlgedest, pakub Mehhiko pruudisõlg päikselisi, topelt- või lihtsaid kollakaspruune õisikuid. Kui plaanite kasvatada lilli potides, on elegantne "Lilliputian" pruudisõlg suurepärane valik, kuna tal on kompaktne harjumus ja ta kannab mitmevärvilisi lilli.

Ärge jätke kasutamata meie "Plomienny Ogrod" (Leekiv Aed) valikut, mis on saadaval ainult meie veebipoes. See hoolikalt valitud kollektsioon sisaldab muu hulgas pruudisõlje seemneid, mis toodavad dahlia-laadseid õisikuid elegantse sordi raames.