• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Siilikübar seemned

Avastage meie poes Ehhinatsea ehk siilikübara seemnete ilu ja mitmekülgsus. Need mitmeaastased taimed on ideaalsed maalähedastesse aedadesse ja meil on pakkuda kahte peamist sorti, mida tasub märkida: valget ja lillat. Võite olla kindlad, et pakume ainult kõrgekvaliteedilisi seemneid, mis pärinevad üksnes tuntud seemnetootjatelt.

Kui eelistate elegantseid valgeid õisi, valige valge siilikübara sort, mis võib kasvada kuni 1 meetri kõrguseks. See valik on ideaalne, et lisada võlu teie lillepeenardele ja sobib suurepäraselt ka lõikelillede jaoks. Lilla siilikübar pakub aga mitte ainult dekoratiivset väärtust, vaid ka tervendavaid omadusi. See sobib suurepäraselt kokku asterite, teiste valgete siilikübaratega ja dekoratiivsete rohttaimedega, luues harmoonilise aia.

Ei suuda otsustada ühe sordi kasuks? Soovitame meie segatud siilikübara seemnete valikut, mis sisaldab valgeid, roosasid ja kollaseid õisi. Need mitmekesised sordid kaunistavad teie lillepeenraid suve lõpust sügise alguseni. Valige meie kollektsioonist siilikübara seemned ja muutke oma aed värvide ja elujõu oaasiks.