• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Korvid, konteinerid ja kastid

Korvid, konteinerid ja kastid pakuvad suurepärast lahendust igapäevaste asjade hoiuruumi puudumiseks. Meie poes saadaval olevad esteetilised ja funktsionaalsed tooted aitavad teil dokumente, mälestusesemeid, köögitarvikuid ja vannitoatarbeid sortida ja korrastada. Vaadake, millised meie korvid ja konteinerid teile meeldivad!

Kui otsite väikest mahutit, mis sobib näiteks laua all olevale riiulile, tellige 1,8-liitrine Lotta grafiithalli säilituskonteiner või roheline või sinine 35 x 26 cm ladustamiskorv. Samuti müüme tooteid, mis meeldivad kõige noorematele kasutajatele: tellige 5-ümmarguste 0,35-liitriste Iza “Karupoeg Puhhi” konteinerite komplekt koos animafilmide piltidega, mis võimaldavad teie järglastel oma aardeid hoida. Kas otsite suuremaid suurusi? Meil on roheline 7-liitrine Emili kast või 11-liitrine läbipaistev kaanega Bea-mahuti, mis on saadaval konkurentsivõimeliste hindadega. Neid praktilisi ja atraktiivseid mudeleid võib kasutada kingade, mütside, sallide ja muude riidekappide hoidmiseks. Kui teil on vaja ladustada suuremaid esemeid, minge kaanega 24-liitrise värske rohelise Cornelia mahuti või rohelise 45-liitrise Emili hoiukasti juurde. Kas vajate puu- ja köögivilja hoidmiseks ja transportimiseks suuri korve? Osta kokkupandav kast või 45-liitrine Ben kokkupandav korv elastsete käepidemetega. Sellised võrgutooted kaitsevad toitu lagunemise eest ja ruumi säästmiseks saate need lamedaks voldida. Kui otsite klassikalisi toidunõusid ja lõunasöögikarpe, leiate meie poest tahkeid õhukindlaid konteinereid, mis on valmistatud BPA-plastist. Tutvuge tootekirjeldustega ja vaadake, millised neist sobivad teie vajadustega kõige paremini.

See on vaid väike osa meie laiast pakkumisest. Sirvige meie veebipoes pakutavaid korve, konteinereid ja kaste ning tehke kiire veebiostuvõimalus. Aitame teil sahvris, pööningul, tööhoos, garaažis või töökohal ruumi tõhusamalt korraldada. Tulemused üllatavad positiivselt - tutvuge juba täna!