• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Korvid, konteinerid ja kastid

Korvid, konteinerid ja karbid pakuvad fantastilist lahendust igapäevaste esemete hoiustamise väljakutsetele. Meie pood pakub nii esteetiliselt meeldivaid kui ka funktsionaalseid tooteid, mis aitavad korraldada dokumente, mälestusesemeid, köögitarbeid ja vannitoa tööriistu. Avastage, millised meie korvidest, konteineritest ja karbidest teile meeldivad!

Otsite kompaktset konteinerit, näiteks riiulile laua alla? Kaaluge 1,8-liitrist grafiithallil Lotta hoiukonteinerit või erksat rohelist või sinist 35 x 26 cm hoiukorvi. Noorematele klientidele pakume 5 ümmargust 0,35-liitrist Iza "Karupoeg Puhh" konteinerit tuttavate animatsioonidega, mis on ideaalsed väikeste aarete hoiustamiseks. Vajate midagi suuremat? Tutvuge meie rohelise 7-liitrise Emil kastiga või 11-liitrise läbipaistva Bea konteineriga kaanega, mõlemad on atraktiivse hinnaga. Need mitmekülgsed valikud on ideaalsed kingade, mütside, sallide ja muude isiklike esemete jaoks. Suuremate esemete hoiustamiseks valige 24-liitrine värskelt roheline Cornelia konteiner kaanega või avar roheline 45-liitrine Emil hoiukast. Vajate mahukaid korve puu- ja köögiviljade jaoks? Meie kokkupandav kast või 45-liitrine Ben kokkupandav korb venitavate käepidemetega on ideaalsed. Sellised võrgumudelid tagavad, et teie toidukaubad püsivad värsked, võimaldades neid mitte kasutamise ajal kokku suruda. Kui otsite traditsioonilisi toidukonteinereid või lõunasöögikarpe, pakub meie pood tugevaid, õhukindlaid mudeleid BPA-vabast plastikust, mis on ohutu toidu hoiustamiseks. Sukelduge meie tootekirjeldustesse, et leida teie vajadustele vastav lahendus.

See pilguheit on vaid jäämäe tipp. Sukelduge meie veebipoes saadaolevate korvide, konteinerite ja karpide suurde valikusse ja lihtsustage oma ostuprotsessi. Laske meil aidata optimeerida teie hoiuruumi panipaikades, pööningutel, töötubades, garaažides või kontorites. Transformatsioon üllatab teid – uurige meie kollektsiooni juba täna!