• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lõvilõug seemned

Meie veebipoes leiate laia valiku Lõvilõua seemneid (Antirrhinum majus) võitmatute hindadega. Oleme uhked pakkudes kõrgeima kvaliteediga külvimaterjali. Nii laia sordivalikuga leiate kindlasti just teie aeda sobivad lilled. Meie kollektsioonis on punased, oranžid, roosad, valged Lõvilõua seemned ja paeluvad värvikombinatsioonid. Sukelduge ja avastage meie pakkumisi!

Kui eelistate kõrgeid sorte, mis sobiksid lillepeenra tagumiseks osaks või sobiksid kiiresti kasvavate mitmeaastaste taimedega, kaaluge meie kõrgeid valgeid või roosasid lõvilõugasid, mis kasvavad kuni 80 cm kõrguseks. Lisaks soovitame kaunist "Tutti Frutti" lõvilõuga, millel on marmormustriga kroonlehed, ning ohtralt õitsevat "Trumpet Serenade" lõvilõuga. Nende kahe sordi kõrgus on 35-45 cm, mistõttu on need suurepärased valikud igasuguse kujunduse eesmiseks osaks. Neile, kes otsivad lühemaid sorte, soovitame Atos, Portos ja Aramis - ideaalsed, et lisada lillepeenardele elavat värvi või kasvatamiseks rõdukastides. Kõik need sordid õitsevad suvel ohtralt, näidates pikki õisikuid, mis koosnevad suurtest, eriti dekoratiivsetest õitest. Nende püstise kasvuharjumuse tõttu sobivad nad suurepäraselt nii üheaastaste kui ka mitmeaastaste ilutaimedega, nagu saialilled, astrid, begooniad, tseloosia ja gazania.

Ostes Lõvilõua seemneid meie veebipoest, võite olla kindlad kõrge idanevuse osas. Pakume külvimaterjali mainekatelt Poola tootjatelt, originaalpakendis ja selgete külvijuhistega. Kogege kvaliteeti taskukohase hinnaga. Sirvige, klõpsake, tellige ja laseme teie aiaunenäod teoks saada!