• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kahjuritõrje

Kahjuritõrje tooted on üks meie veebipõhise aiakaupluse kõige ulatuslikumaid jaotisi. Siit leiate laia valiku tõrjevahendeid ja kahjuritõrje lahendusi põllumajanduskultuuridele, aedadele, põllumajandusstruktuuridele, hoiuruumidele ja kodudele. Pakume tõhusaid lahendusi hiirtele ja rottidele, mis sageli kipuvad sattuma kariloomade aladele, keldritesse ja garaažidesse. Leiate ka tõrjevahendeid muttidele ja mutidele, tagades, et teie õie sibulate ilu enam ei sega! Pakume ka usaldusväärseid meetodeid lindude tõrjumiseks puude vilju söömast. Kui mardikas on end sisse seadnud teie pööningule, saavad meie kaasaegsed tõrjevahendid teid aidata seda ohutult ja tõhusalt eemaldada, kahjustamata looma.

Meil on ka innovaatilisi ja usaldusväärseid tooteid teodade tõrjeks, mis võivad olla köögiviljaaedades tõeline tüütus. Julgustame teil meie valikut uurima!

Kas otsite taskukohaseid hiirelõkse? Meil on saadaval puidust, metallist ja keskkonnasõbralikud elavpüüdjad erinevates mudelites, sealhulgas suuremate loomade jaoks sobivad. Kui kaalute mürgi ostmist hiirtele ja rottidele, pakume Brosi granuleeritud mürki ja teravilja mürgist ning suurepärast tõhusat Rot Perfect Killer Besti. Lisaks pakume taskukohaseid hiiretõrje toitjaid. Otsite mutitõrje lahendusi? Meie valikus on vastupidavad mutivõrgud, usaldusväärsed mutipüüdjad häiresüsteemiga ning erinevates pakendisuurustes granuleeritud karbiidivalikud Suminilt või Brosilt. Meie poest leiate ka lavendelväetise, mis peletab kahjureid teie murult, samuti tõrjepritsmeid nagu Kretox Best ja Hyvästi Mooli Zielony Domi poolt. Meie linnuvõrgud erinevates suurustes võivad aidata kaitsta teie puuvilju suleliste sissetungijate eest. Kas teil on probleeme mägradega, rebaste või teiste kiskjatega oma kinnistul? Saate tellida parima aerosoolset mardika tõrjevahendit või aerosooli mardikatele, rebastele, nugistele, muttidele ja leemuritele Hunterilt. Teid võivad huvitada ka meie ultrahelisensorid, näiteks Võimas Näriliste, Mardika, Nugise ja Hiire Tõrjevahend või Ultrahelil Tõrjevahend Liikumisanduri ja Sageduse Reguleerimisega, mis on loodud sissetungijate kiireks eemaldamiseks teie hoovist. Kui te võitlete näljaste teodega, kaaluge meie suurepäraste tõrjevahendite ostmist, mis on saadaval konkurentsivõimeliste hindadega, sealhulgas Substral Slugol, Pełzakol GR Sumin, Teo Tõrje Target või Hyvästi Teo Zielony Domi ökoloogiline teo tõkke.

See on vaid pilk meie ulatuslikule valikule, mis on loodud klientidele, kes tegelevad kahjuritega seotud väljakutsetega. Me laiendame pidevalt oma valikut atraktiivsete, katsetatud, ohutute ja tõhusate uuendustega. Kutsume teid nautima rahuldustpakkuvat veebipõhist ostuelamust taskukohase kodukohaletoimetamisega!