• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Vikerõis sibulad, Ixia

Kas soovite oma aeda elu sisse puhuda? Ixia sibulad pakuvad võluvat viisi oma õueparadiisi uue hingamise andmiseks. Nende erksate värvidega muudavad nad suurepäraseks lisandiks igale aia kollektsioonile. Meie veebipoes leiate sellest suurepärasest sibulate valikust kindlasti südame võitvad liigid. Sukelduge üksikasjalikesse kirjeldustesse ja otsustage, milline nendest kaunitest ilutaimedest teie aeda kaunistama hakkab. Võib-olla võlub teid tumepunane Venus või ehk kahevärviline Spotlight? Tutvuge meie mitmekülgse valikuga ja näete, millised teised üllatused teid ootavad!

Ixia on pärit Lõuna-Aafrikast ja on mitmeaastane taim. Praegu kasvatatavad sordid on ristamise tulemus ja tulemuseks on lummav värvikirevate hübriidide valik. Selle taime eestikeelne nimi on "lepniczka", kuid seda kasutatakse harva, hoolimata sellest, et see viitab nende taimede poolt toodetud kleepuvale mahlale. Ixia kuulub Iridaceae perekonda ja kasvab tavaliselt 50–80 cm kõrguseks. Väikesest ovaalsest sibulast kasvavad õrnad mõõga-kujulised lehed. Tegelik vaatemäng seisneb aga nende õites - tärn- või tassikujulised kuue kiiruga kroonlehed. Need õied moodustavad varte tippudel kobaraid 5–12 tükki ja loovad vikerkaarevärvilisi imeilusaid tippe, ulatudes eredalt valgest sügavalt burgundiani. Üksikõie läbimõõt on umbes 5 cm. Huvitav on see, et õied avanevad päikesevalguses ja sulguvad varju või päikeseloojangu järel.

Kui olete juba veendunud, et need võluvad taimed peavad teie aias olema, siis laske meil näidata, kui suurepäraselt nad kevadel peenrasse sobivad. Tulpide või hüatsintide keskel võlub neid nende eksootiline ilu. Kompositsioon, milles on Ixia, dekoratiivsed rohud ja mitmeaastased taimed, on teie aia tõeline näidissaal. Need sibulad sobivad suurepäraselt ka lõikelilledeks ja neid saab kasvatada toalillepottides.

Ixia sibulad on suurepärane lisand igale aiale, võludes erksate värvidega. Julgustame teid avastama meie premium-sibulate valikut. Pakume konkurentsivõimelisi hindu, hoolikalt koostatud komplekte ja suuri pakke.

Ärge kartke uurida meie pakkumisi ja esitage tellimus vaid mõne lihtsa klõpsuga, et tuua oma unistuste aed ellu.