• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Värd-kirinõges seemned

Meil on laos mitmekesine valik värd-kirinõges seemneid. See taim on tuntud oma silmatorkavalt elavate lehtede poolest. Saate valida mitmesuguste sortide vahel, mille igaüks on unikaalne oma lehtede kuju ja värvi poolest. Värd-kirinõges õitseb nii maas kui ka pottides. Kuigi see on loomulikult mitmeaastane taim, kasvatatakse seda sageli aastasena. See sobib suurepäraselt dekoratiivseteks seadeteks avalikes kohtades. Pealegi lisab värd-kirinõges aedadele, lillepeenardele ja äärtele värvi. Neile, kes eelistavad konteinertaimede kasvatamist, saab värd-kirinõges seemneid kasutada ilusate taimede kasvatamiseks, mida saab paigutada rõdudele või terrassidele.

Soovitame eriti "Rokoko" sordi seemneid. See sort toodab keskmise kõrgusega taimi, mis harunevad ulatuslikult ja on kaunistatud keerukalt kortsutatud mitmevärviliste lehtedega. Betoonpottidesse istutades võivad nad muuta linnaruumid visuaalseteks naudinguteks.

Ole kindel, kõik meie veebipoes saadaolevad värd-kirinõges seemned on kõrgeima kvaliteediga, pärit ainult usaldusväärsetest ja usaldusväärsetest tarnijatest.