• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pinnas

Oleme internetiaias lehe aiasaaduste pood, kus leiate parimat lille- ja aiaviljelusmulda. Vaadake meie laia valikut erinevat tüüpi muldasid, mis sobivad kõigi taimede jaoks.

Kas teadsite, et pakume ka kõrgekvaliteedilist mitmekülgset universaalset mulda konkurentsivõimeliste hindadega? Saate tellida katsetatud Target universaalmulda 5-liitristes või 20-liitristes kottides või kvaliteetset Compo universaalmulda 10-liitristes pakendites. See muld eristub hea läbilaskvuse, suurepärase veesisalduse ja rikkaliku huumusesisalduse poolest, mis soodustab kiiret juurte kasvu ja taimede rikkalikku arengut. Kas soovite proovida köögiviljade ja maitsetaimede kasvatamist oma rõdul? Kaaluge investeerimist suurepärasesse Compo BIO universaalmulda kõikidele kodu- ja aiataimedele või BIO maitsetaimede ja aromaatsete taimede mulda samalt tarnijalt. Vajate professionaalset külvi- ja istikumulda? Mitte miski ei tööta paremini kui selleks otstarbeks spetsiaalselt välja töötatud segu, kerge ja läbilaskvus, taaskord Compo kaubamärgiga allkirjastatud BIO külvi- ja istikumuld. Meie internetiaias leidub ka lai valik muldasid, mis on pühendatud konkreetsetele taime liikidele, näiteks Substral sõnajala muld, Target rohttaimede muld, Zielony Dom kivimänd orhideemuld mikorüüsidega või Compo esmaklassiline bonsai muld. Need segud on koostatud vastama potttaimede konkreetsetele vajadustele läbilaskvuse, pH ja soovitud toitainete sisalduse osas. Ärge unustage enne taimede ümberistutamist drenaažikihti kasutada. Saate tellida laiendatud saviagregaat - potidrenaažikihti 1, 2 või 8 kg kottides. Otsite innovatiivset aianduslahendust? Tutvuge AquaGeliga, mis on äärmiselt efektiivne taimede veesalvestusprodukt, mis tagab optimaalse mullaläbilaskvuse ja takistab samal ajal juurte kuivamist. Meie valikus on ka esmaklassilised mullad aia- ja aiakultuuride jaoks, näiteks roosimuld, mustikamuld, rododendronimuld või Target murumuld. Kui soovite põõsastele rikka mulla ette valmistada, tellige juba mainitud Target kaubamärgi happeline aiaturvas pH-ga 3,5–4 või neutraalne aiaturvas kõrgema pH-ga 5,0–6,5. Nagu näete, on meil tõesti kõike, mida teie aed vajab.

Ärge oodake enam. Vältige kohalike aiakeskuste otsimise vaeva ja tellige kvaliteetne muld taskukohaste hindadega koju kohaletoimetamisega. See on kiire, lihtne ja te ei pea raskete kottide tõstmisega ise vaeva nägema - veebipoes ostmine on alati nauding!