• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Ostukotid

Kasutades korduvkasutatavaid ostukotte, astute sammu keskkonnasõbraliku elustiili suunas. Öelge hüvasti ühekordsetele plastikkottidele, mis kuluks kiiresti ja muutuvad pärast vaid ühte kasutuskorda ohtlikeks jäätmeteks. Tutvuge meie stiilse ostukottide valikuga, mis on saadaval erinevates disainides ja suurustes, mis meil praegu laos on! Valige oma lemmik juba täna ja panustage rohelisema planeedi heaks.

Täiuslik ostukott on mahukas, vastupidav ja mugav kanda. Kui otsite kotti, mis suudab transportida mitme päeva toiduvarusid, kaaluge meie poest Big Kostka (55 x 40 x 30 cm) ja Bonjour (45 x 40 x 18 cm) ostukotte, mis on saadaval konkurentsivõimeliste hindadega. Ärge jätke tähelepanuta meie väiksemaid, kuid sama vastupidavaid variante, nagu Marine (26 x 26 x 12 cm) ja White Herbs (34 x 36 x 22 cm) ostukotte. Uurige teisi mustreid, nagu Sebra Triibud, Liblikad, Armsad Kutsikad, Muinasjutupuu ja muljetavaldav Euroopa Reiside seeria, mis sisaldab Londonit, Roomat ja Amsterdami. Kõik mainitud mudelid on valmistatud polüpropüleenist, materjalist, mis on tuntud oma vastupidavuse poolest veele, rebimisele, lõikumisele ja katkiminekule suure koormuse all.

Neile, kes eelistavad looduslikke kangaid, pakume unikaalseid disainilahendusi, mida on võimalik kokku voltida ja mugavalt kaasas kanda seljakotis või taskus. Kaaluge kokkupandavat (43 x 42 cm) ostukotti armsa pandamotiiviga, mida saab kompaktselt hoiustada selle armsa looma kujul, või valige suurem suurus (42 x 60 cm), kus on klassikalised mustrid nagu hundinui, moonililled või ajaleheprint. Kui olete huvitatud modernsest disainist, on meie trendikaim valik Lily, 16 cm elastne ja tugev kott, mis on saadaval pastelsetes või erksates, elavates värvides, nagu fuksiaroosa, kahvatu mustikas, korallpunane, laimiroheline, piparmündiroheline ja antiikroosa. Saadaval on ka suuremad suurused, 20 ja 30 cm.

Võtke hetk, et uurida meie valikut, teha oma valik ja kasutada meie mugavat kojuveo teenust!

Kutsume teid üles võtma vastutustundliku sammu, tellides meie valikust keskkonnasõbralikke ostukotte. Iga meie poes saadaval olev mudel on mitte ainult vastupidav ja hoolikalt valmistatud, vaid ka kaunistatud trendika disainiga ning samas mõistliku hinnaga. Mitme sellise koti omamine tähendab, et te ei pea enam kunagi lootma ühekordsetele plastikkottidele. Liituge meiega keskkonnateadliku valiku tegemisel - see on lihtsalt mõistlik!