• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Presentkatted ja kinnitusklambrid

Kas otsite kvaliteetseid telke ja kiirkinnitusklambreid? Avastage meie laia valikut nende oluliste toodete kohta. Meie kollektsioon hõlmab erineva paksuse ja suurusega telke, et rahuldada kõiki teie vajadusi. Tutvuge selle kategooriaga - leiate täpselt selle, mida otsite.

Vastupidavad, ülima kvaliteediga telgid on hädavajalikud ehitus- ja põllumajandustööde jaoks. Meie valik kaitseb erinevaid esemeid - nagu puit, ehitusmaterjalid, teraviljad, puit, söed ja masinad - kahjustuste, plekkide ja niiskuse eest. Kui otsite taskukohaseid võimalusi, kaaluge meie siniseid telke. Suurused nagu 3 x 5, 4 x 5, 4 x 8 või 6 x 8 meetrit sobivad suurepäraselt väiksematele esemetele. Pakume ka mitmesuguseid suuremaid mudeleid. Meie telgid on varustatud alumiiniumrõngastega tugevdatud kinnitusaukudega, tagades nööridega kindla kinnituse ja tõhusa kaitse ilmastikumõjude eest. Vajate midagi eriti tugevat? Meie rohelised telgid, mis on paksemad ja kahekordselt tugevdatud servadega, on ideaalsed. Need äärmiselt vastupidavad ja rebimiskindlad kattematerjalid on saadaval suurustes nagu 3 x 4, 4 x 6, 6 x 12, 10 x 18 meetrit ja rohkem. Kõige nõudlikumatele ülesannetele on nüüd saadaval meie kõige paksem hõbedase-rohelise kattega 10 x 15 meetri hind. Ärge unustage uurida ka meie väiksemaid mudeleid - leiate kindlasti sobiva valiku. Kuid enne ostu lõplikult kinnitamist lisage kindlasti oma ostukorvi ka meie Agrotekstiili, fooliumi ja telkide kiirkinnitusklambrid. Need klambrid tagavad, et teie kate jääb kindlalt maapinnale ja on isegi tugeva tuule korral turvaliselt kinnitatud.

Pakume esmaklassilisi telke ja kiirkinnitusklambreid, mis sobivad erinevateks rakendusteks põllumajanduses, renoveerimisel, ehitusel ja palju muus. Meie lai valik suurusi ja paksusi tagab rahuldava ostukogemuse. Valige tuntud kaubamärkide, nagu Nortene ja Agro-Jumal, kvaliteetsete telkide hulgast. Lisaks nautige meie tasuta ukselt-ukseni kohaletoimetamist. See on tõeliselt eripakkumine!