• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Viljapuu väetised

Puuviljapuude väetised võimaldavad teil saada rikkalikke saake madalate kulude ja minimaalse vaevaga teie poolt. Teil tuleb lihtsalt tellida sobiv toode, kanda see tootja juhiste kohaselt peale ja oodata puuviljasaaki! Puuviljade kasvatamine võib olla nii lihtne, kui täidate ühe olulise nõude - kasutada originaalväetisi tuntud tootjatelt.

Meie online aiapood pakub selles kategoorias laia valikut tooteid. Allpool oleme koondanud kõik väärtuslikud puuviljapuude väetised, mis on hetkel turul saadaval. Näiteks võite tellida vedelik- või graanulikujulise keskkonnasõbraliku Target Fruit Tree and Shrub väetise, suurepärane lahendus neile, kes eelistavad looduslikku väetamist.

Soovitame ka tugevalt orgaanilist Bio Vegetable and Fruit väetist Compo-lt - tõeliselt mitmekülgne toode erinevateks kasutusotstarveteks. Lisaks pakume usaldusväärseid mineraalväetisi pikema toimeajaga. Kas teie puuviljapuud on viimastel aastatel andnud kehvema kvaliteediga saake? See võib olla just õige aeg lahendada kaaliumipuudused mullas - taskukohane, tõestatud ja kiiresti imenduv "Ogród-Start" kaltsiumsulfaat võib selleks olla sobiv lahendus. Tutvuge ka meie teiste toodetega, et näha, mida meil teile pakkuda on.

Ostlemine meie poes on lihtne ja kasutajasõbralik. Lihtsalt klõpsake või puudutage valitud toodet, kontrollige taimi, millele seda soovitatakse, lisage see ostukorvi ja kinnitage ost. Enne tehingu lõpuleviimist uurige ka meie teisi osakondi. Pakume mitmesuguseid uusi ja põnevaid tooteid, mis on mõeldud teie puuviljapuude ja teiste taimede hooldamiseks, mida võite kasvatada. Jälgige meie hooajalisi allahindlusi ja teie aed tasub teile rikkalike ja kvaliteetsete saakidega. Kutsume teid soojalt meiega osturetkele!

19.44