• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Põllumajandusfliis ja geo-fliis

Meie Põllumajandusfliis ja Geo-fliis aitavad teil saada rohkemat saaki kui kunagi varem. Meie online aianduskauplus pakub kevadfliisi (agrotekstiili), talvefliisi ja umbrohufliisi laias valikus erinevates suurustes ja taskukohaste hindadega. Sirvige meie pakkumisi ja otsustage, milline toode kõige paremini teie aia vajadusi rahuldab!

Valge kevadfliis (agrotekstiil) pakub taimedele parimat kaitset ja võimaldab neil kasvada rikkalikult ja tervena. See kerge kangas kaitseb seemikuid ootamatute temperatuuri languste, raskete vihmasadude, rahe ja lindude eest ning takistab samal ajal umbrohtude levikut. Me pakume kevadfliisi (agrotekstiili) lehtedena suurustes 1,60 x 5 m, 1,60 x 10 m, 3,20 x 5 m, 3,20 x 10 m, 1,60 x 20 m ja 3,20 x 20 m. Te leiate kindlasti enda vajadustele vastava toote. Samuti pakume suurepärast fliisi taimede multšimiseks varajases ja hilisemas vegetatsiooni faasis. Meie laias valikus on muuhulgas: hall geo-fliis multšimiseks, must umbrohufliis (agrotekstiil), must umbrohukangas (agrotekstiil) - paksem kui fliis ja pruun umbrohufliis (agrotekstiil). Tellige ükskõik milline neist, et kaitsta maasika- ja muid marjakultuure umbrohtude, temperatuurikõikumiste ja liigse vee aurustumise eest mullast. Ärge unustage lisada oma ostukorvi ka vaiasid või ankruid fliisi, kile ja presendite kinnitamiseks maapinnale. Kasvatate avamaal tomateid? Arvame, et teile meeldib meie soodne ja vastupidav PE tomatikate, mis kaitseb vilju rahe, päikesepõletuse, tugevate vihmasadude ja kahjurite eest. Funktsionaalne, tõestatud varjutusvõrk taimede, terrasside ja rõdude katmiseks - kerge, õhuline toode, mis kaitseb päikese eest - saab olema teie suve hittost. Meie fliis (agrotekstiil) ja geo-fliis on talvel samuti kasulikud. Kui teie aias kasvavad külmakartlikud taimed, ostke Valge talvefliis (agrotekstiil), taimede kaitsekott või -varrukas - saate osta kõik need kvaliteetsed taimede kaitsekatteid lihtsalt ja väga soodsalt meie poest.

Vaadake, milliseid muid tooteid me oleme teile ette valmistanud! Tehke meie veebipoes tellimus ja laske meil ülejäänuga tegeleda. Säästke aega ja raha, ostes internetist - see tõesti tasub ära!