• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Niidid

Ootame teid hea meelega lõimede alamkategooriasse! Leiate laia tootevaliku, mis on valmistatud erinevatest materjalidest, erineva paksusega ja teenimiseks erinevatel eesmärkidel. Tutvuge meie pakkumisega ja leiate kindlasti tooteid, millega olete rahul.

Niit on lihtne, kuid samas väga funktsionaalne toode. Me ei pruugi täpselt teada, kui tihti me seda kasutame. Need on kasulikud paljudes erinevates eluvaldkondades, alates lihtsatest parandustest kuni keeruka köögi unikaalse käsitööni. Lõpuks taandub kõik niitide kvaliteedile. Objektide köitmiseks ja pakendamiseks ning lillede sidumiseks võib kasutada paksu linast niiti. Need sobivad suurepäraselt aia- ja töötoadiks. Naturaalne, loodussõbralik, värvitud või värvimata - vaadake laia valikut, mille oleme teile ette valmistanud. Õhemad siidniidid on pehmed ja vastupidavad, seega ideaalsed väiksemate esemete ühendamiseks. Need osutuvad kasulikuks ehete ja dekoratsioonide tootmisel. Kõiki meie poes saadaolevaid niite tarnivad tuntud niiditootjad. Ärge enam otsige - paremat pakkumist ei leia!

Soovitame teil osta meie postimüügipoes! Siin ootab sadu tooteid paljudes erinevates kategooriates. Tagame madalad hinnad, kiire ja odava kohaletoimetamise mis tahes aadressile. Soovime teile meeldivat poeskäiku!