• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Orhideeväetised

Kas otsite orhideeväetisi? Avastage nende populaarsete, armastatud potilillede hooldamiseks mõeldud toodete laiem valik meie internetiaianduspoest. Orhideed on juba pikka aega lummanud koduaiapidajate südameid kui taimed, mis on lihtsalt kasvatatavad ja erakordselt dekoratiivsed tänu oma suurtele ja kogu hooaja õitsevatele õitele. Selleks, et teie orhideed kasvaksid hästi ja kaunistaksid teie kodu aastaringselt, on oluline õige väetamine. Kuid liigne või vale väetamine võib olla rohkem kahjulik kui kasulik. Õnneks olete jõudnud õigesse kohta - Garden Seeds Market.

Meie poe selle alamkategooria valikus on mitmesuguseid tõestatud orhideeväetisi, mis on tuntud oma usaldusväärsuse poolest. Pakume tooteid usaldusväärsetelt brändidelt nagu Agrecol, Biopon, Compo, Florovit, Substral, Target ja Zielony Dom, mis aitavad teil oma lemmikõite eest tõhusalt hoolitseda! Mugavuse ja efektiivsuse huvides proovige Substral'i 3-kuulise toimega orhidee väetisvastikuid või Compo orhidee toitainet "Orchid Power". Lihtsalt asetage need tooted potti ja unustage väetamine mitmeks nädalaks. Kui eelistate kontsentreeritud vedelväetisi oma orhideede jaoks, soovitame Zielony Dom Mineral Orchid väetist, Biopon Blooming Time Orchid väetist, Agrecol Orchid väetist või Target'i vedelat "Moc Kwiatów" (Lillede rohkus) orhidee väetist. Lisaks kaaluge meie kasutusvalmis väetiste pihustamist, näiteks Zielony Dom Pump Sprayer Orchid väetist, Florovit Orchid Rejuvenatorit ja Targeti "Krople Natury" (Looduse tilgad) orhidee toitainet. Kõik need tooted on saadaval väga taskukohaste hindadega meie internetipoes. Läikivate orhideelehtede jaoks kasutage Agrecol Care Wipes for Orchids ja teisi dekoratiivseid taimi. Kui teie orhideed näitavad piiratud elujõudu, ei õitse või neil on kuivad, ebatervislikud juured, toitke neid Zielony Dom Mycorrhizal Orchid Vaccine'iga, mis on rikas kasulike mikroorganismide poolest, et suurendada kasvu, tugevust ja vastupidavust.

See on vaid pilguheit meie laiale orhideeväetiste valikule. Tutvuge kogu valikuga ja esitage tellimus juba täna - meie väetised lubavad suurendada teie orhideede õitsemise kestust ja rikkust!