• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Orhideeväetised

Kas otsite orhideeväetisi? Kõige laiema valiku tooteid, mis on mõeldud nende populaarsete imetletud potitaimede hooldamiseks, leiate siit meie aia veebipoest. Orhideed olid juba ammu võitnud koduaednike südamed kui taimed, mida on kerge kasvatada ja mis on erakordselt dekoratiivsed tänu nende suurtele lilledele, mis ilmuvad igal aastaajal. Selleks, et teie orhideed saaksid teie kodu aastaringselt kaunistada, peate neid korralikult väetama. Liigne väetamine ja vale toodete valik võivad siiski tekitada rohkem kahju kui kasu. Õnneks jõudsite õigesse kohta - aiaseemneturule.

See meie poe alamkategooria hõlmab tõestatud orhideeväetisi, millel on garanteeritud töökindlus. Pakume tooteid tuntud ja usaldusväärsetelt kaubamärkidelt, nagu Agrecol, Biopon, Compo, Florovit, Substral, Target ja Zielony Dom, mis võimaldavad teil õitsvate lemmikute eest korralikult hoolitseda! Kui peaksite hindama tõhusust ja mugavust, tellige orhideeväetise pulgad - 3-kuuline toime - ettevõttelt Substral või toiteaine Orchid Power ettevõttelt Compo! Peaksite ainult kaks viimast toodet potti panema ja ... unustama orhidee väetamise kuni tosin nädalat. Kui soovite orhidee lisamisel kasutada kontsentreeritud vedelväetist, soovitame kasutada Targetist Zielony Dom mineraalset orhideeväetist, Biopon Blooming Time orhideeväetist, Agrecol Orchid väetist või vedelat orhideeväetist "Moc Kwiatów" (lillede rohkus). Samuti soovitame teil katsetada kasutusvalmis väetisudu, näiteks Pump Sprayeri orhideeväetis ettevõttest Zielony Dom, Floroviti orhideede noorendaja ja orhidee toitaine "Krople Natury" (Drops of Nature) Targetist. Kõik ülalnimetatud tooted on meie veebipoes saadaval erakordselt madalate hindadega. Selleks, et orhidee lehed kaunilt säraksid, kasutage orhideede ja muude dekoratiivtaimede jaoks Agrecol hooldusvahendeid. Juhul, kui teie orhideed näitavad piiratud jõudu, ärge õitsege ja arenege koledaid, kuivavaid juuri, andke neile süüa Zielony Dom'i mükoriisalise orhidee vaktsiiniga, mis sisaldab palju kasulikke mikroorganisme ja suurendab seetõttu taime üldist kasvu tugevust ja vastupidavust.

See on vaid murdosa meie orhideedele pühendatud toodete valikust. Sirvige kõiki meie tooteid ja tehke tellimus - meie väetised lasevad teie orhideedel teid veelgi pikema ja rikkaliku õitsemisega üllatada!