• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kodus

Meie veebipood pakub laias valikus kodutarvikuid. Vaadake ringi ja kontrollige, mida võite vajada. Meie poest leiate igapäevaste tööde ja ülesannete jaoks vajalikke tooteid suurepäraste hindadega.

Praktilised korraldajad on vajalikud korra hoidmiseks ja segaduse vähendamiseks teie kodus. Tutvuge alamkategooriaga "Korvid, konteinerid ja kastid", kus leiate esteetiliselt meeldivad kastid, kokkupandavad korvid, erineva suurusega säilitusmahutid (koos või ilma kaanteta) ja pesuvannid. Pakume ka pesukorve, sealhulgas XXL suuruse võimalust. Funktsionaalsed prügikastid on hädavajalikud, olgu teil siis vaja prügikasti köögis, vannitoas või kontoris. Leiate prügikasti, mis vastab teie vajadustele, näiteks 10-liitrise Swantje prügikasti pöörleva kaanega ja suure 50-liitrise Rasmus prügikasti kallutatava kaanega. Meie taskukohased ja praktilised tööriistakastid, alused ja korraldajad, nagu Caliber tööriistakastid ja Multicase Cargo tööriistakastid sahtlitega, on eriti soovitatavad kõigile ise tegemise huvilistele. Väikesed esemed nagu kruvid, naelad, kummipaelad, õmblus- ja käsitöötarvikud saab hoiustada spetsiaalsetes kottides, mis on saadaval "Taassuletavate tõmblukkudega kilekotid" jaotises, kus on saadaval erinevaid suurusi alates 40 x 60 mm kuni 300 x 400 mm. Koristus- ja ehitustööd võivad nõuda nööre ja trosse ning me garanteerime konkurentsivõimelised hinnad puuvilla, kanepi, polüpropüleeni, sisali trossidele ja nööridele ning muudest vastupidavatest materjalidest valmistatud trossidele ja nööridele. Kas vajate moppi või aiakorvi? Tellige üks meie poest, kus meil on varuks ämbrid mahutavusega vahemikus 5 kuni 20 liitrit. Leiate ka suuri, tugevaid kaste ja puhastusvahendeid, sealhulgas antibakteriaalseid geele, prügikasti puhastusvahendeid ja süsiniku mustuse eemaldamise vahendeid meie veebipoest. Tänu nendele toodetele muutub kodu korra ja puhtuse säilitamine palju lihtsamaks. Ärge unustage vaadata jaotist "Idandajad". Kui püüate tervislikku eluviisi järgida, ei saa te endale lubada vitamiinide rikkaid idandeid, mis kasvatatakse oma köögis. Leiate parimad idandite kasvatamise mahutid meie poest. Lisaks pakume ka teisi kasulikke kodutarvikuid, nagu sääsetõrjevõrgud ja putukavõrgud, termomeetrid ja ilmajaamad, tolmu- ja süsinikluud ning palju muid tooteid. Julgustame uurima meie alamkategooriaid. Leiate palju praktilisi lahendusi koduste ülesannete lihtsustamiseks!

Kasutage ära meie konkurentsivõimelisi hindu kodutarvikutele. Investeerige kõrgeima kvaliteediga ja ostke veebis, lahkumata kodust ja kandes raskusi ostukottidega. Me hoolitseme teie mugavuse eest - veenduge ise, kui palju saate meiega ostlemisest kasu!

Väike võrsik - idude kasvatamiseks mõeldud konteiner - -40%
2.99 4.98
Kampaania lõpeb
Suur võrse - idude kasvatamiseks mõeldud konteiner - -40%
4.49 7.48
Kampaania lõpeb
0.56
1.04
1.08
1.23