• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Väetised rõdu- ja terrassitaimedele

Kui plaanite kasvatada dekoratiivseid, rikkalikult õitsevaid taimi konteinerites ja pottides, siis Rõdu- ja Terrassitaimede Väetised peaksid kindlasti olema teie ostunimekirjas. Vastusena suurenevale nõudlusele professionaalse, tervikliku dekoratiivtaimede toitmise järele oleme laiendanud oma valikut kvaliteetsete toodetega nii kohalikelt kui ka rahvusvahelistelt brändidelt. Meie poes on saadaval juhtivate Rõdu- ja Terrassitaimede Väetiste tootjate tooted, tagades kiired ja efektiivsed tulemused. Avastage meie sortimenti juba täna!

Avastage taskukohased valikud nagu Bioponi Rõdu Taimede Väetis, Floroviti Kodu- ja Rõdu Taimede Väetis, Vedel Kodu- ja Rõdu Taimede Väetis "Terved Taimed" Targetist ja Zielony Dom Õitsevate Taimede Väetis. Pakume laia valikut erinevatele potitaimede liikidele, mis õitsevad rikkalikult. Petuuniad, rippuvad petuuniad ja pelargoonid saavad kasu väetamisest igal kastmiskorral, hoides üleval pidevat õiepungade tootmist kevadest sügiseni. Kaaluge Targeti "Rohke Õitsemise" Väetist, Agrecoli Pelargoonide Väetist või Floroviti Petuuniate, Rippuvate Petuuniate ja Cascadia Väetist.

Samuti proovige Compo erakordseid rõdutaimede toitaineid ja Agrecoli Pelargooniumi Tugevat taimetoitu. Meie pood pakub kasutamiseks lihtsaid, pikaajalisi väetamispulki, kontsentreeritud geeli ja vedelväetisi Rõdu- ja Terrassitaimedele, sealhulgas udu- ja leheväetisi, mis tõstavad vastupanuvõimet, nagu tuntud Biosept Activ Spray ja Aphisol Bio. Ostke internetist mugavuse huvides, säästke koju toimetamisega ja nautige õitsevat rõdu ja terrassi terve suve.