• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Trossiühendused, voolikuklambrid ja lindid

Trossiühendused, voolikuklambrid ja lindid on hädavajalikud lisatarvikud, mis on kasulikud nii kodus kui ka aias. Need sobivad mitmesugusteks otstarveteks, nagu aiavoolikute ühendamine ja taimede kinnitamine toestele. Need tooted on väga vastupidavad ja taluvad isegi kõige raskemaid ilmastikutingimusi - meie veebipoest leiate laia valiku mitmekülgseid trossiühendusi, voolikuklambrid ja linde. Oleme kõik need tooted kogunud sellesse eraldi kategooriasse - lihtsalt öelge meile, mida vajate!

Kui otsite trossiühendusi, pakume neid erinevates suurustes. Valige voolikuklambrid suurustega vahemikus 10-16 mm, 13-14 mm, 16-25 mm kuni 32-50 mm. Meie tooted on valmistatud tsingitud terasest, mis tagab nende peaaegu purunematu olemise. Kas vajate paindlikke linde, mis sobivad taime toestamiseks? Tellige elastseid iseplokkuvaid linde segus suurustes 13/17/22,5 cm, ideaalsed noorte puude toestamiseks. Nende tootmisel kasutatav materjal säilitab kuju nii kõrgetel kui ka madalatel temperatuuridel, jääb paindlikuks ja talub kahjustusi. Saate ka seemikud toestada meie klambritega puude, põõsaste ja teiste aia taimede jaoks (pakume seda toodet erinevates suurustes) või uurige meie 40 x 2,5 cm puuühendust / linti koos klambriga ja takjakinnitusega, mis on pehme, kuid tugev ja lihtne reguleerida. Kui otsite tõeliselt kulutõhusat lahendust, kaaluge meie pehmet isolatsiooniga aiavõrku, odavat, kuid vastupidavat ja taaskasutatavat toodet. Lisaks pakume stiilseid ja keerukaid potiplante, sealhulgas orhideede klambreid, taimeklambreid ja seinal paiknevaid ronimistaimede klambreid. Need tooted aitavad teil hoida kodu- ja rõdu taimi korras ja kujundada neid vastavalt oma vajadustele.

Julgustame teid tellima kvaliteetseid trossiühendusi, voolikuklambrid ja linde taskukohaste hindadega. Neid on alati hea käepärast hoida. Ärge kartke kasutada meie TASUTA kohaletoimetamise teenust ja täiendage oma aiavarustust. Soovime teile meeldivat ostukogemust!

1.88