• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pitsiline phacelia "Stala" - 0,5 kg; sinine tansy, lilla tansy -

Vana hind: 16.92
10.15
Säästad: 6.77 (40%)
Kampaania lõpeb 2024-07-18
Kampaania lõpeb
Praegu on see viimase 30 päeva madalaim hind: €10.15
013443
Laos
+

Pitsiline phacelia (Stala) phacelia (Phacelia tanacetifolia), tuntud ka kui sinine või lilla tansy, on üheaastane taim. Kesk-Euroopas kasvatatakse seda enamasti söödakultuuride taimede või rohelise väetisena, ehkki see on kõige olulisem ja kõige väärtuslikum kui produktiivne mellifeerne taim. Ta kasvab 30–70 cm kõrguseks ja areneb hargnenud varred, mis on kaetud hulgaliselt karvaseid lehti. Arvukad lilla-sinised lilled hakkavad ilmuma juuli lõpus / augusti alguses ja õitsemise periood võib kesta kuni viis nädalat. Sordi "Stala" on eriti hinnatud oma kõrgete suhkrurikaste omaduste poolest, kuna mesilased võivad toota 300–700 kg mett ühelt hektarilt pitsilisest phacelia heinamaalt. Samuti toob see rikkaliku põllukultuuri rohelise sööda kujul. See materjal paistab silma kõrge mineraalide, eriti kaltsiumi sisaldusega, ning seetõttu on sellel laktagoge. See sobib suurepäraselt järelkultuurina kasvatamiseks kõrrepõllul või haljasöödana. Pinnase viljakuse ja struktuuri parandamiseks istutatakse seda sageli tühermaale.

Pitsilised phacelia kuuluvad vähenõudlikesse, tugevatesse taimedesse ja on seetõttu perioodiliste põudade ja väikeste külmadega väga hästi vastu. See kasvab hästi peaaegu igat tüüpi pinnases, kuid saavutate selgelt suuremad põllukultuurid, kui kasvatate seda viljakatel muldadel, kus õhk ja vesi on korrapärased. Pitsilise phacelia "Stala" seemneid võib külvata kevadest suve keskpaigani. Lühikese vegetatsiooniperioodi ja kõrge kasvukiiruse tõttu annab see taim rohelise sööda rikkaliku saagi ja seda võib ühe hooaja jooksul külvata kuni kolm korda. Esimene lõikamine peaks toimuma õitsemisperioodi alguses, umbes 50 päeva pärast emise algust. Kui te kavatsete seemne saamiseks phatseliat kasvatada, kestaks kogu vegetatsiooniperiood vaid 110–120 päeva. Selle sordi külvinorm on 8–10 kg / ha, kuid võite ka külvata 10–15 kg / ha haljassööda või rohelise väetise jaoks mõeldud phatshelia kasvatamisel.

Üks pakend sisaldab 0,5 kg pitsiliste phacelia seemneid "Stala". Kõlblikkusaeg on pakendile trükitud.

  • Kõrgus: 30 - 70 cm
  • Kasutamine: haljasööt; roheline väetis; melliferous taim
  • Õitsemise periood: juuli lõpp - september
  • Koristusaeg: 50 päeva pärast emiste sööta; 110 - 120 päeva pärast seemne külvamist
  • Lille värv: lilla-sinine
  • Taimestiku vorm: aastane
  • Koht: viljakas pinnas, kus on reguleeritud õhk-vesi
  • Kaal: 0,5 kg

GardenSeedsMarket - on tegutsenud juba üle kümne aasta ja algusest peale oleme oma toodete kvaliteedi esmatähtsaks muutnud. Aastate jooksul oleme tarninud parima kvaliteediga kaupu kümnetele tuhandetele klientidele üle kogu maailma. Nende rahulolu tõestab, et oleme valinud õige tee.

Kõiki meie müüdavaid seemneid kontrollitakse mitmetasandilise kvaliteedikontrolliga ja ainult siis pakendatakse ja saadetakse hoolikalt. Meie toodetele on antud arvukalt sertifikaate ja need vastavad Euroopa Liidu kõrgeimatele standarditele. Meie töötajad on kogenud aednikud, kes vastavad teie igale küsimusele rohkem kui hea meelega.

Kust meie seemned pärinevad?

Kõik meie poes müüdavad seemned on pärit Euroopa Liidu parimatelt tootjatelt. Tänu pikaajalisele koostööle nendega suutsime välja töötada kõige sobivamad ladustamis- ja lähetustingimused, tagades, et saite alati värskeid ja hoolikalt testitud seemneid. Vahendajate väljajätmine kogu protsessist mitte ainult ei võimalda meil vältida vananenud seemnete saatmist, mis võisid ladu riiulil liiga pikalt lamada, vaid tagab ka parima kvaliteediga toodete jaoks kõige soodsama hinna.

Kvaliteedikontrolli protsess

Kõik meie seemned peavad läbima neljaetapilise kvaliteedikontrolli.

Esimene etapp algab tarnijate hoolika valimisega. Kui me jätkame oma põllukultuuride kontrollimist, ei välistata välistootjaid kvaliteedikontrolli protsessist. Taimi kontrollitakse nende arengu igas etapis: kui nad hakkavad kasvama, õitsema ja hakkavad vilja kandma (seemned). Selles etapis on kõige tähtsam tagada taimede nõuetekohane vahekaugus. Tänu sellele on võimalik tagada iga konkreetse liigi või sordi soovitud morfoloogilised omadused, nagu värv, kõrgus ja kuju.

Teine etapp koosneb üksikasjalikest kontrolltestidest laboritingimustes. Kvaliteetse personali kõrgeima kvaliteediga seadmete kasutamisel teevad meie tarnijad igal aastal üle 30 000 kvaliteedikontrolli. Meie nõuetele mittevastavate seemnete suhtes kehtivad tehnoloogilised rafineerimisprotsessid, sealhulgas kuivatamine, puhastamine, uuendamine ja testimine.

Kolmas etapp algab seemnete külvamisega valitud kontrollplokkidel. Nii saame väärtuslikku ja täpset teavet nende idanevuse kohta, mida tuleb säilitada asjakohasel tasemel. Samal ajal kontrollitakse iga liigi sordiehtsust.

Neljas etapp toimub meie ladudes ja see seisneb nende seemnete kõrvaldamises, mida on meie riiulitel liiga kaua ladustatud ja asendatud uute partiidega. Iga pakend on tembeldatud unikaalse partii numbriga ja ka külvikorraga.

Kõik neli kombinatsiooni võimaldavad meil kindlalt kinnitada, et tarnitavad seemned vastavad kõige kõrgematele standarditele ja on läbinud kõik nõutavad juhtimisetapid lendavate värvidega.

Auhinnad ja auhinnad

Meie müüdavad seemned on oma kvaliteedi poolest laialdaselt tunnustatud ja võitnud mitmeid auhindu. Meie seemned võitsid arvukalt kuldmedaleid ja nende kvaliteeti. Lillede maailm oli ka oma uuendusliku lähenemise eest.

Nende auhindade hulgas olid: TOP INNOVATSIOON (juuni 2015), GOLD MEDAL POZANANI RAHVUSVAHELISES FAIRIS (2015), TARBIJATE KVALITEEDI LEADER (2014), AASTA PÕLLUMAJANDUS (2014).

Lisaks on meil kaks aastat järjest saanud ka IDEAL BUSINESS sertifikaadi.

Idanemine

Me oleme pühendunud müüma ainult kõrgeima kvaliteediga seemneid. Arvestades igapäevaseid jõupingutusi, pange tähele, et taimed on elusorganismid ning nende idanevus ja kasv sõltuvad paljudest teguritest, nagu temperatuur, mullatüüp, niiskus ja nende kastmise sagedus, külvi aeg ja tingimused, kasutamine väetiste ja taimekaitsevahendite (pestitsiidid), samuti ilmastikutingimuste ja kliimatingimuste kohta. Pakume abi, jagades täpset ja ajakohast külvamist ja kasvavat teavet, kuid me ei saa vastutada nende taimede eest, mida ei kasvatatud antud liigi jaoks sobivates tingimustes.