• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vaisių rinkėjai

Vaisių ir uogų skynėjai reiškia investavimą į greitesnį ir lengvesnį vaisių derlių. Ši subkategorija apima bendrosios paskirties priedus: mes siūlome vaisių skynėjus ant ilgų velenų, kurie leidžia pasiekti obuolius ir kriaušes, išdidžiai kabančius ant aukščiausių šakų, ir patogius uogų skynėjus mažesniems, minkštiems vaisiams. Visa tai prieinamomis kainomis kiekvienam!

Uogų plantacijų savininkai geriausiai žino, kiek laiko ir daug laiko reikia skinti mėlynėms, serbentams ir aronijoms. Ši sunki užduotis tampa daug lengvesnė naudojant „Biowin Berry“ skynėją. Šioje mažoje dėžutėje yra dantys, kurie atsargiai, tačiau tiksliai renka mažus vaisius iš mažų krūmelių, nepažeisdami jų. Turite sužinoti, kiek laiko sugaišite dėl šio paprasto įrenginio! Pigūs ir praktiški vaisių ir uogų skynėjai užtikrina aukščiausią įmanomą darbo komfortą. Juos tokiomis konkurencingomis kainomis rasite tik mūsų sodo sėklų turguje!

Maloniai kviečiame atidžiau susipažinti su mūsų pasiūlymu. Apsipirkite internetu ir įsigykite naują sodo įrangą prieš naują sezoną. Pasirinkite aukščiausią kokybę ir mėgaukitės lengvu, greitu vaisių skynimu - mes padėsime jums!