• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vaisių rinkėjai

Mūsų kategorija "Vaisių ir uogų skynėjai" reiškia investavimą į greitesnį ir paprastesnį vaisių nuėmimą. Ši subkategorija apima universalias priedus: mes siūlome vaisių skynėjus su ilgomis rankenomis, leidžiančiomis pasiekti aukščiausius obuolius ir kriaušes ant aukščiausių šakų, taip pat patogius uogų skynėjus mažesniems, švelniems vaisiams. Viskas prieinama už prieinamas kainas visiems!

Uogų plantacijų savininkai geriausiai žino, kaip laiko ir jėgų reikalauja mėlynųjų uogų, serbentų ir juodųjų aronijų skynimas. Ši varginanti užduotis tampa daug paprastesnė su Biowin Berry Picker. Šis kompaktiškas prietaisas yra aprūpintas dantimis, kurie atidžiai, bet efektyviai renka mažus vaisius iš krūmų be juos pažeidžiant. Sužinokite, kiek laiko galite sutaupyti naudodami šį paprastą įrankį! Mūsų prieinami ir praktiški vaisių ir uogų skynėjai užtikrina didžiausią galimą darbo komfortą. Juos rasite konkurencingomis kainomis tik mūsų Sėklų Rinkoje!

Su šiltais kvietimais kviečiame jus išsamiau pažvelgti į mūsų pasiūlymą. Pirkite internetu ir įsigykite naują sodo įrangą prieš prasidedant sezonui. Pasirinkite aukščiausios kokybės produktus ir mėgaukitės lengvu ir greitu vaisių skynimu - mes čia, kad jums padėtume!