• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Viljakorjajad

Puuvilja- ja marjakorjajad tähendavad kiiremasse ja hõlpsamasse viljakorjamisse investeerimist. Sellesse alamkategooriasse kuuluvad üldotstarbelised aksessuaarid: pakume puuviljakorjajaid pikkadel šahtidel, mis võimaldavad teil jõuda õunte ja pirnideni uhkelt kõrgeimate okste küljes ning käepäraseid marjakorjajaid väiksemate, pehmete puuviljade jaoks. Kõik see kõigile taskukohase hinnaga!

Marjaistanduste omanikud teavad kõige paremini, kui aeganõudev ja vaevarikas mustikate, sõstarde ja arooniate korjamine võiks olla. See pingutav ülesanne muutub Biowin Berry korjajaga palju lihtsamaks. See väike kast on varustatud hammastega, mis koguvad ettevaatlikult, kuid täpselt täpselt väikesi vilju pisikestest põõsastest, neid kahjustamata. Peate kontrollima, kui palju aega säästate tänu sellele lihtsale seadmele! Odavad ja praktilised puuvilja- ja marjakorjajad tagavad kõrgeima võimaliku töömugavuse. Leiate neid sellise konkurentsivõimelise hinnaga ainult meie aiaseemnete turult!

Soovitame teil meie pakkumist lähemalt uurida. Ostke veebis ja varustage end uue hooaja eel uute aiavarustusega. Valige kõrgeim kvaliteet ja nautige lihtsat, kiiret puuviljade korjamist - oleme selleks, et teid aidata!