• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Viljakorjajad

Meie kategooria "Puuviljakorjajad ja marjakorjajad" tähendab investeerimist kiiremasse ja lihtsamas puuviljade koristamisse. See alamkategooria hõlmab mitmekülgseid tarvikuid: pakume puuviljakorjajaid pikkade varrastega, mis võimaldavad teil jõuda kõrgeimatele õunadele ja pirnidele kõrgeimatel okstel ning mugavaid marjakorjajaid väiksematele, pehmetele viljadele. Kõik see on saadaval taskukohaste hindadega kõigile!

Marjaistanduste omanikud teavad kõige paremini, kui aeganõudev ja raske võib olla mustikate, sõstarde ja aroniate korjamine. See keeruline ülesanne muutub palju lihtsamaks tänu Biowin Berry Pickerile. See kompaktne seade on varustatud õrnade hammastega, mis koguvad hoolikalt, kuid efektiivselt väikeseid vilju põõsastelt, neid kahjustamata. Avastage, kui palju aega saate selle lihtsa tööriista abil säästa! Meie taskukohased ja praktilised puuvilja- ja marjakorjajad tagavad kõrgeima võimaliku töömugavuse. Leiate need konkurentsivõimeliste hindadega ainult meie Aia Seemnete Turult!

Kutsume teid soojalt uurima meie valikut. Tehke veebiostud ja varustage end uue aiavarustusega enne hooaja algust. Valige kõrgeim kvaliteet ja nautige hõlpsat ja kiiret puuviljade koristamist - oleme siin, et teid aidata!