• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augļu savācēji

Mūsu kategorija "Aukļēji un ogu plēšēji" nozīmē ieguldījumu ātrākā un vieglākā augļu novākšanā. Šī apakškategorija ietver dažādas piederumus: mēs piedāvājam augļu plēšējus ar gariem tiem, kas ļauj sasniegt augstākos āboliņus un bumbieres augošas uz augstākajām zaram, kā arī ērtus ogu plēšējus mazākiem, maigiem augļiem. Viss tas ir pieejams par pieņemamām cenām visiem!

Ogu plantāžu īpašnieki vislabāk zina, cik laikietilpīgs un sarežģīts var būt zilēju, jāņogu un ērkšķogu novākšana. Šī pieprasošā uzdevums kļūst daudz vieglāks ar Biowin Berry Picker palīdzību. Šis kompaktais ierīce ir aprīkots ar zobiem, kas uzmanīgi, bet efektīvi savāc mazus augļus no krūmiem, nebojājot tos. Izpētiet, cik daudz laika varat ietaupīt ar šo vienkāršo rīku! Mūsu pieejamie un praktiskie augļu un ogu plēšēji nodrošina augstāko darba komfortu. Tos atradīsiet par konkurences spējīgām cenām tikai mūsu Dārza sēklu tirgū!

Mēs silti aicinām jūs izpētīt mūsu klāstu. Iepērcieties tiešsaistē un aprīkojieties ar jaunu dārza aprīkojumu pirms sezonas sākuma. Izvēlieties augstāko kvalitāti un baudiet bezrūpīgu, ātru augļu novākšanu - mēs esam šeit, lai jums palīdzētu!