• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augļu savācēji

Augļu un ogu novācēji nozīmē ieguldījumus ātrākā un ērtākā augļu novākšanā. Šajā apakškategorijā ietilpst vispārējas nozīmes piederumi: mēs piedāvājam augļu novācējus uz garām vārpstām, kas ļauj sasniegt ābolus un bumbierus, kas lepni karājas uz garākajiem zariem, un ērts ogu novācējs mazākiem, mīkstiem augļiem. Tas viss par cenām, kas pieejamas visiem!

Ogu stādījumu īpašnieki vislabāk zina, cik laikietilpīga un smaga varētu būt melleņu, jāņogu un aroniju novākšana. Šis grūtais uzdevums kļūst daudz vienkāršāks, izmantojot Biowin Berry savācēju. Šī mazā kaste ir aprīkota ar zobiem, kas uzmanīgi, tomēr precīzi savāc mazos augļus no sīkajiem krūmiem, tos nesabojājot. Jums ir jāpārbauda, cik daudz laika jūs ietaupīsit, pateicoties šai vienkāršajai ierīcei! Lēti un praktiski augļu un ogu novācēji nodrošina visaugstāko iespējamo darba komfortu. Jūs tos atradīsit par tik konkurētspējīgām cenām tikai mūsu dārza sēklu tirgū!

Mēs aicinām jūs tuvāk iepazīties ar mūsu piedāvājumu. Iepērcieties tiešsaistē un pirms jaunās sezonas aprīkojiet sevi ar jauniem dārza piederumiem. Izvēlieties visaugstāko kvalitāti un baudiet vieglu, ātru augļu novākšanu - mēs esam šeit, lai jums palīdzētu!