• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Distiliavimas

Distiliacija yra procesas, naudojamas gaminant daugelį skirtingų spirito. Distiliavimo - komponentų atskyrimo nuo skysto mišinio virinimo ir kondensavimo - dėka jūs galėsite „išgelbėti“ rūgštųjį alkoholį arba padidinti tinkamai paruošto vyno stiprumą. Jūs taip pat distiliuojate vandenį, pvz., Norėdami jį naudoti lygintuvuose su garų antgaliais. Šiame poskirsnyje išmoksite efektyviai ir saugiai atlikti šią procedūrą.

Norėdami sėkmingai distiliuoti, turite „žongliruoti“ aukšta temperatūra ir kintančiu slėgiu. Šiai sudėtingai procedūrai reikalinga speciali įranga. Mūsų parduotuvėje rasite aukštos kokybės distiliatorius iš nerūdijančio plieno su visais reikalingais įrankiais ir priedais. Ši profesionali įranga leidžia sudaryti optimaliausias distiliavimo sąlygas bet kokio tipo alkoholiui. Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Pažvelkite į mūsų pasiūlymą ir naršykite poskyrį „Distillers“. Jūs, žinoma, gausite atsarginių dalių, tokių kaip Distiller vamzdžių rinkinys už prieinamą kainą. Norint, kad distiliuotas alkoholis išlaikytų savo stiprumą ir skonį, jums prireiks hermetiškų kapsulių iš anksto su sriegiu. Juos pirksite už geriausią įmanomą kainą mūsų parduotuvėje - patikrinkite!

Mes raginame apsipirkti internete. Pasirinkite iš aukščiausios kokybės prekių. Užsisakykite distiliuotojų ir distiliatorių priedų, greitai pristatydami juos į namus. Mes garantuojame aukščiausio lygio klientų patirtį - išsirinkite, užsisakykite ir mėgaukitės savo hobiu kartu su mumis!

3.63
3.85
5.28
6.12
8.18