• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Distiliavimas

Destiliacija yra procesas, naudojamas įvairių alkoholinių gėrimų gamyboje. Per destiliaciją - komponentų išskyrimo iš skystos mišinio, virinimo ir kondensacijos būdu - galite "atsikratyti" sugedusio alkoholio arba padidinti gerai paruošto vyno stiprumą. Taip pat galite distiliuoti vandenį, pavyzdžiui, naudoti jį garo lygintuvuose. Sužinokite, kaip atlikti šį procesą efektyviai ir saugiai šiame skyriuje.

Destiliacija apima aukštų temperatūrų ir kintančių slėgių valdymą. Sėkmingai valdyti destiliaciją būtina specializuota įranga. Mūsų parduotuvėje rasite aukštos kokybės nerūdijančio plieno destiliatorius su visais reikalingais įrankiais ir priedais. Ši specialistų įranga sudaro idealiąsias sąlygas distiliuoti bet kokio tipo alkoholį. Domitės sužinoti daugiau? Ištirkite mūsų Destiliatorių skyrių. Žinoma, taip pat siūlome atsargines dalis, pvz., distiliacijos vamzdžių rinkinius konkurencingomis kainomis. Ir norėdami užtikrinti, kad jūsų distiliuotas alkoholis išlaikytų stiprumą ir skonį, rekomenduojame mūsų hermetiškas, iš anksto suvijamas kapsules. Gaukite jas nepakartojamomis kainomis tiesiai čia, mūsų parduotuvėje!

Kviečiame jus apsipirkti internetu pas mus. Pasirinkite iš mūsų premium produktų asortimento. Užsakykite destiliatorius ir jų priedus greitai pristatomus namus. Mes žadame beprecedentę klientų patirtį - pasirinkite, perkate ir sekite savo aistrą kartu su mumis!

3.63
3.85
6.05