• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Destilleerimine

Destilleerimine on protsess, mida kasutatakse erinevate alkohoolsete jookide tootmisel. Destilleerimise abil - komponentide eraldamise meetod vedeliku segust keetmise ja kondenseerimise teel - saate "äratada ellu" riknenud alkoholi või suurendada hästi valmistatud veini tugevust. Võite ka destilleerida vett, näiteks auruglättraudade jaoks. Õppige, kuidas seda protsessi selles jaotises tõhusalt ja ohutult teha.

Destilleerimine hõlmab kõrgete temperatuuride ja muutuvate rõhkude käitlemist. Edukaks destilleerimiseks on vaja spetsialiseeritud seadmeid. Meie poest leiate kõrgekvaliteetsed roostevabast terasest destilleerijad koos kõigi vajalike tööriistade ja tarvikutega. See eksperdiseadmete komplekt loob ideaalsed tingimused mis tahes tüüpi alkoholi destilleerimiseks. Huvitatud rohkem teada saamisest? Tutvuge meie destilleerijate jaotisega. Loomulikult pakume ka varuosi, nagu destilleerimistorude komplekte konkurentsivõimeliste hindadega. Ja selleks, et tagada, et destilleeritud alkohol säilitaks oma tugevuse ja maitse, soovitame meie õhukindlaid, eelkeermestatud kapsleid. Hankige need hindadega, mis on meie poes ületamatud!

Kutsume teid meiega veebis ostmiseks. Valige meie esmaklassilisest tootevalikust. Tellige destilleerijad ja nende tarvikud kiireks kojutoomiseks. Lubame teile ületamatu kliendikogemuse - valige, ostke ja järgige oma kirge koos meiega!

3.85
6.00
8.18