• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Destilleerimine

Destilleerimine on protsess, mida kasutatakse paljude erinevate piiritusjookide tootmisel. Tänu destilleerimisele - komponentide eraldamisele vedelast segust keetmise ja kondenseerimise teel - saaksite happeliseks läinud alkoholi “päästa” või tõsta korralikult valmistatud veini kangust. Samuti destilleerite vett, näiteks selleks, et kasutada seda triikraudades koos auruga pihustitega. Selles lõigus saate teada, kuidas seda protseduuri tõhusalt ja ohutult läbi viia.

Destilleerimise edukaks läbiviimiseks peate "žongleerima" kõrge temperatuuri ja muutuva rõhuga. See keeruline protseduur nõuab spetsiaalseid seadmeid. Meie poest leiate kvaliteetseid roostevabast terasest destilleerijaid koos kõigi vajalike riistade ja tarvikutega. See professionaalne seade võimaldab teil luua kõigi alkoholitüüpide destilleerimiseks optimaalsed tingimused. Kas soovite rohkem teada saada? Vaadake meie pakkumist ja sirvige alajaotust Distillers. Muidugi saate varuosade, näiteks Distilleri torude komplekti taskukohase hinnaga. Destilleeritud alkoholi tugevuse ja maitse säilitamiseks vajate õhukindlaid eelkeerutatud kapsleid. Te ostate neid meie poest parima võimaliku hinnaga - vaadake järele!

Soovitame teil veebis sisseoste teha. Valige oma valik esmaklassilise kauba seast. Tellige destilleerijad ja destilleerimistarvikud koos kiire kojuveoga. Tagame kliendikogemuse kõrgeimal võimalikul tasemel - vali, telli ja naudi oma hobi koos meiega!

3.85
5.28
8.18