• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Destilācija

Destilācija ir process, ko izmanto dažādu alkoholisko dzērienu ražošanā. Caurejot destilāciju - komponentu atdalīšanas no šķidruma maisījuma, vārošanas un kondensācijas metode - jūs varat "atdzīvināt" izlīdušu alkoholu vai palielināt labi pagatavotā vīna stiprumu. Varat arī destilēt ūdeni, piemēram, tvaika dzelzs izmantošanai. Uzziniet, kā šo procesu efektīvi un droši veikt šajā sadaļā.

Destilācija ietver augstās temperatūras un mainīgu spiediena vadīšanu. Lai veiktu veiksmīgu destilāciju, ir nepieciešama speciālā aprīkojums. Mūsu veikalā atradīsiet augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda destilatorus, kas ir pilnībā aprīkoti ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem un piederumiem. Šis ekspertu aprīkojums nodrošina ideālas apstākļus jebkura veida alkohola destilācijai. Vai interesē iegūt vairāk informācijas? Izmēģiniet mūsu destilatoru sadaļu. Protams, mēs piedāvājam arī rezerves daļas, piemēram, destilācijas cauruļu komplektus par konkurētspējīgām cenām. Un, lai nodrošinātu, ka jūsu destilētais alkohols saglabā stiprumu un garšu, mēs iesakām mūsu gaisa necaurlaidīgās, iepriekš iegrieztās kapsulas. Iegādājieties tās nekonkurējošās cenās tieši šeit, mūsu veikalā!

Mēs aicinām jūs iepirkties tiešsaistē pie mums. Izvēlieties no mūsu premium produktu klāsta. Pasūtiet destilatorus un to piederumus ātrai piegādei mājās. Mēs solām nevienādu klientu pieredzi - izvēlieties, iegādājieties un sekot savai aizraušanai kopā ar mums!

3.85
8.18