• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lutsern La Bella Campagnola - 0,5 kg -

Vana hind: 11.16
6.70
Säästad: 4.47 (40%)
Kampaania lõpeb 2024-07-18
Kampaania lõpeb
Praegu on see viimase 30 päeva madalaim hind: €6.70
025149
Out of stock

La bella Campagnola lutsern kuulub väga väärtuslike söödataimede hulka, mitte ainult põuakindluse ja universaalse kasutamise tõttu. See on põllumajandusloomadele suurepärane valguallikas ja parandab mulla struktuuri. Lutsern on mitmeaastane taim, mille saate oma külvikorda lisada kolmeks kuni viieks aastaks. Kiire taaskasvamine pärast lõikamist võimaldab teil igal aastal koristada neli kuni viis jaotustükki. Lutsern annab punasele ristikule alternatiivi, mis ei kasva kuivadel ja päikesepaistelistel oludel, kus niiskust napib. La bella campagnola lutsern paistab silma kõrge produktiivsusega. Lutsernist valmistatud sööt sisaldab ohtralt valke ja muid olulisi toitaineid. Pange tähele, et see parandab ka mulla kvaliteeti, selle viljakust ja huumorivahetust. Nagu paljud teised kaunviljad, elab lutsern sümbioosis lämmastikku akumuleerivate bakteritega Rhizobium. Lutserni peetakse mulda noorendavaks taimeks, mis on hea külvikorra jaoks ülioluline.

Lutserni võid kasvatada puhtalt külvist või allakülvatud kaitsetaimega. Külvake ridadesse, mille vahe on 12–15 sentimeetrit. Ärge pange seemneid liiga sügavale mulda. Soovitame külvata mitte sügavamale kui 1–2 sentimeetrit. Ideaalseks ajaks lutserni külvamiseks peetakse kevadet, aprillist mai keskpaigani, külvata võib ka suvel (ilma kaitsetaimeta), juunis ja juulis. Esimesel viljelusaastal lõigake lutsern õitsemise alguses, järgmistel aastatel varajases pungade tekkefaasis. Pärast pikaajalist kasutamist võivad lutsernikultuuridel ilmneda tühjad kohad, mida soovitame täita kõrreliste või ristikuga, et vältida umbrohtumist.

Iga pakend sisaldab 0,5 kg La bella campagnola lutserni seemneid. Olulise tooteteabe leiate pakendi etiketilt.

  • Kasutamine : sööt; roheline väetis
  • Taimkatte vorm : mitmeaastane
  • Kaal : 500 g

GardenSeedsMarket - on tegutsenud juba üle kümne aasta ja algusest peale oleme oma toodete kvaliteedi esmatähtsaks muutnud. Aastate jooksul oleme tarninud parima kvaliteediga kaupu kümnetele tuhandetele klientidele üle kogu maailma. Nende rahulolu tõestab, et oleme valinud õige tee.

Kõiki meie müüdavaid seemneid kontrollitakse mitmetasandilise kvaliteedikontrolliga ja ainult siis pakendatakse ja saadetakse hoolikalt. Meie toodetele on antud arvukalt sertifikaate ja need vastavad Euroopa Liidu kõrgeimatele standarditele. Meie töötajad on kogenud aednikud, kes vastavad teie igale küsimusele rohkem kui hea meelega.

Kust meie seemned pärinevad?

Kõik meie poes müüdavad seemned on pärit Euroopa Liidu parimatelt tootjatelt. Tänu pikaajalisele koostööle nendega suutsime välja töötada kõige sobivamad ladustamis- ja lähetustingimused, tagades, et saite alati värskeid ja hoolikalt testitud seemneid. Vahendajate väljajätmine kogu protsessist mitte ainult ei võimalda meil vältida vananenud seemnete saatmist, mis võisid ladu riiulil liiga pikalt lamada, vaid tagab ka parima kvaliteediga toodete jaoks kõige soodsama hinna.

Kvaliteedikontrolli protsess

Kõik meie seemned peavad läbima neljaetapilise kvaliteedikontrolli.

Esimene etapp algab tarnijate hoolika valimisega. Kui me jätkame oma põllukultuuride kontrollimist, ei välistata välistootjaid kvaliteedikontrolli protsessist. Taimi kontrollitakse nende arengu igas etapis: kui nad hakkavad kasvama, õitsema ja hakkavad vilja kandma (seemned). Selles etapis on kõige tähtsam tagada taimede nõuetekohane vahekaugus. Tänu sellele on võimalik tagada iga konkreetse liigi või sordi soovitud morfoloogilised omadused, nagu värv, kõrgus ja kuju.

Teine etapp koosneb üksikasjalikest kontrolltestidest laboritingimustes. Kvaliteetse personali kõrgeima kvaliteediga seadmete kasutamisel teevad meie tarnijad igal aastal üle 30 000 kvaliteedikontrolli. Meie nõuetele mittevastavate seemnete suhtes kehtivad tehnoloogilised rafineerimisprotsessid, sealhulgas kuivatamine, puhastamine, uuendamine ja testimine.

Kolmas etapp algab seemnete külvamisega valitud kontrollplokkidel. Nii saame väärtuslikku ja täpset teavet nende idanevuse kohta, mida tuleb säilitada asjakohasel tasemel. Samal ajal kontrollitakse iga liigi sordiehtsust.

Neljas etapp toimub meie ladudes ja see seisneb nende seemnete kõrvaldamises, mida on meie riiulitel liiga kaua ladustatud ja asendatud uute partiidega. Iga pakend on tembeldatud unikaalse partii numbriga ja ka külvikorraga.

Kõik neli kombinatsiooni võimaldavad meil kindlalt kinnitada, et tarnitavad seemned vastavad kõige kõrgematele standarditele ja on läbinud kõik nõutavad juhtimisetapid lendavate värvidega.

Auhinnad ja auhinnad

Meie müüdavad seemned on oma kvaliteedi poolest laialdaselt tunnustatud ja võitnud mitmeid auhindu. Meie seemned võitsid arvukalt kuldmedaleid ja nende kvaliteeti. Lillede maailm oli ka oma uuendusliku lähenemise eest.

Nende auhindade hulgas olid: TOP INNOVATSIOON (juuni 2015), GOLD MEDAL POZANANI RAHVUSVAHELISES FAIRIS (2015), TARBIJATE KVALITEEDI LEADER (2014), AASTA PÕLLUMAJANDUS (2014).

Lisaks on meil kaks aastat järjest saanud ka IDEAL BUSINESS sertifikaadi.

Idanemine

Me oleme pühendunud müüma ainult kõrgeima kvaliteediga seemneid. Arvestades igapäevaseid jõupingutusi, pange tähele, et taimed on elusorganismid ning nende idanevus ja kasv sõltuvad paljudest teguritest, nagu temperatuur, mullatüüp, niiskus ja nende kastmise sagedus, külvi aeg ja tingimused, kasutamine väetiste ja taimekaitsevahendite (pestitsiidid), samuti ilmastikutingimuste ja kliimatingimuste kohta. Pakume abi, jagades täpset ja ajakohast külvamist ja kasvavat teavet, kuid me ei saa vastutada nende taimede eest, mida ei kasvatatud antud liigi jaoks sobivates tingimustes.