• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Pirkinių krepšiai

Pakartotinio naudojimo pirkinių maišelių naudojimas yra pagrindinis ekologiško gyvenimo būdo kertinis akmuo. Atsisveikinkite su vienkartiniais plastikiniais maišeliais, kurie greitai nusidėvi ir tampa pavojingais atliekomis vos po vieno naudojimo. Susipažinkite su mūsų stilinga pirkinių maišelių kolekcija, kurioje rasite įvairių dizainų ir dydžių maišelių, kuriuos šiuo metu turime sandėlyje! Išsirinkite savo mėgstamiausią šiandien ir prisidėkite prie žalesnės planetos puoselėjimo.

Tobulas pirkinių maišelis yra talpus, tvirtas ir patogus nešiotis. Jei ieškote maišelio, galinčio transportuoti kelias dienas vertės maisto produktus, apsvarstykite mūsų didžiuosius Kostka (55 x 40 x 30 cm) ir Bonjour (45 x 40 x 18 cm) pirkinių maišelius, kuriuos siūlome mūsų parduotuvėje konkurencingomis kainomis. Nepraleiskite progos išbandyti ir mūsų mažesnius, bet ne ką mažiau patvarius maišelius, tokius kaip Marine (26 x 26 x 12 cm) ir White Herbs (34 x 36 x 22 cm). Tyrinėkite ir kitus dizainus, pavyzdžiui, "Zebro Dryžiai", "Drugeliai", "Mieli Šuniukai", "Pasakų Medis" bei įspūdingą "Europos Kelionių" seriją, kurioje vaizduojami Londonas, Roma ir Amsterdamas. Visi aukščiau minėti modeliai pagaminti iš polipropileno – medžiagos, žinomos dėl atsparumo vandeniui, plyšimui ir skilimui esant didelėms apkrovoms.

Tiems, kurie pirmenybę teikia natūralioms medžiagoms, turime unikalių dizainų, kurie gali būti sulankstyti ir patogiai telpa į kuprinę ar kišenę. Pavyzdžiui, apsvarstykite sulankstomą pirkinių maišelį (43 x 42 cm) su žaviu pandų motyvu, kurį galima kompaktiškai sudėti į šio mielo gyvūno formą, arba pasirinkite didesnį dydį (42 x 60 cm) su klasikiniais raštais, tokiais kaip šachmatų lenta, aguonų žiedai arba laikraščio printas. Jei esate linkęs į šiuolaikinį dizainą, mūsų moderniausias pasirinkimas yra "Lily", elastingas ir tvirtas 16 cm pirkinių maišelis, kuris yra prieinamas įvairiose pastelinėse ar ryškiose spalvose, tokiose kaip fuksija, šviesi mėlyna, koralų raudona, laimo žalia, mėtų žalia ir senovinis rožinis. Taip pat siūlome ir didesnius dydžius – 20 ir 30 cm.

Skirkite minutę, kad naršytumėte mūsų pasiūlymą, pasirinktumėte sau tinkamiausią ir pasinaudotumėte mūsų patogia pristatymo į namus paslauga!

Kviečiame jus įsitraukti į tvarią veiklą, užsisakant iš mūsų ekologiškų pirkinių maišelių pasirinkimo. Kiekvienas modelis mūsų parduotuvėje yra ne tik tvirtas ir kruopščiai pagamintas, bet ir papuoštas madingais dizainais bei siūlomas už protingą kainą. Turėti daugiau nei vieną tokią maišelį reiškia, kad nebepriklausysite nuo vienkartinio naudojimo plastikinių maišelių. Prisijunkite prie mūsų, renkantis ekologinį sąmoningumą - tai tiesiog prasminga!