• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Iepirkumu somas

Lietošana atkārtoti lietojamiem iepirkumu maisiņiem ir ekoloģiski draudzīga dzīvesveida pamatakmens. Atvadieties no vienreiz lietojamajiem plastmasas maisiņiem, kas ātri nodilst un kļūst par bīstamām atkritumiem pēc tikai vienas lietošanas reizes. Iepazīstieties ar mūsu stilīgo iepirkumu maisiņu klāstu, kas pieejams dažādos dizainos un izmēros, ko pašlaik turam noliktavā! Izvēlieties savu favorītu šodien un veiciet ieguldījumu zaļākā planētā.

Perfekts iepirkumu maisiņš ir ietilpīgs, izturīgs un ērti nēsājams. Ja meklējat maisiņu, kas var transportēt vairāku dienu pārtikas krājumus, apsveriet iespēju izvēlēties Lielo Kostka (55 x 40 x 30 cm) un Bonjour (45 x 40 x 18 cm) iepirkumu maisiņus, kas pieejami mūsu veikalā par konkurētspējīgām cenām. Neaizmirstiet arī par mūsu mazākajiem, bet ne mazāk izturīgajiem variantiem, piemēram, Marine (26 x 26 x 12 cm) un White Herbs (34 x 36 x 22 cm) iepirkumu maisiņiem. Iepazīstieties ar citiem rakstiem, piemēram, Zebras svītrām, Tauriņiem, Mīļajiem kucēniem, Pasaku koku un iespaidīgo Eiropas Ceļojumu sēriju, kas ietver Londonu, Romu un Amsterdamu. Visi iepriekš minētie modeļi izgatavoti no polipropilēna, materiāla, kas pazīstams ar savu izturību pret ūdeni, plīšanu, šķelšanos un salūšanu smagas slodzes apstākļos.

Tiems, kas dod priekšroku dabīgiem audumiem, mēs piedāvājam unikālus dizainus, kurus var salocīt un ērti turēt pie rokas savā mugursomā vai kabatā. Apsveriet iespēju izvēlēties salokāmo (43 x 42 cm) iepirkumu maisiņu ar burvīgu pandu motīvu, kas kompakti var tikt uzglabāts šī mīļā dzīvnieka formā, vai arī izvēlieties lielāku izmēru (42 x 60 cm), kurā attēloti klasiski raksti, piemēram, sunīšu zobs, magones ziedi vai laikraksta druka. Ja jūs interesē mūsdienīgs dizains, mūsu modernākais variants ir Lily, 16 cm elastīgs un izturīgs maisiņš, kas pieejams pasteļtoņos vai spilgtās, dzīvīgās krāsās, piemēram, fuksija, bālā melleņu, koraļļu sarkans, laima zaļš, piparmētru zaļš un antīkas rozā krāsās. Pieejami arī lielāki izmēri, 20 un 30 cm.

Atvēliet brīdi, lai pārlūkotu mūsu piedāvājumu, izdarītu savu izvēli un izmantotu mūsu ērto piegādes uz mājām pakalpojumu!

Mēs aicinām jūs pieņemt ilgtspējību, pasūtot no mūsu ekoloģisko iepirkumu maisiņu izvēles. Katrs modelis mūsu veikalā ir ne tikai izturīgs un rūpīgi izgatavots, bet arī rotāts ar moderniem dizainiem un vienlaikus piedāvāts par saprātīgām cenām. Būt īpašniekam vairāk nekā vienam no šiem maisiņiem nozīmē, ka vairs nav jāpaļaujas uz vienreizlietojamajiem plastmasas maisiņiem. Pievienojieties mums, izdarot ekoloģiski apzinātu izvēli - tas vienkārši ir loģiski!