• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pitsiline phacelia 'Natra' - 1 kg; sinine tansy, lilla tansy -

Vana hind: 18.91
11.34
Säästad: 7.56 (40%)
Kampaania lõpeb 2024-07-18
Kampaania lõpeb
Praegu on see viimase 30 päeva madalaim hind: €11.34
013440
Out of stock

Pitsiline phacelia 'Natra' (Phacelia tanacetifolia) on üheaastane suhkrune taim, mis õitseb kaua ja rikkalikult juunist augustini. Ühest hektarist kultuurist võib toota 300 või isegi 700 kg mett. See taim paistab silma erakordselt lühikese vegetatsiooniperioodiga 90–100 päeva. Pitsiline phacelia kasvab 30–70 sentimeetrit pikaks ning areneb karvaste lehtede ja helesiniste või lillade õitega. Siin pakutav sort 'Natra' on suurepärane järelkasv nii üksi istutatuna kui ka sinepi, serradella või lupiiniga segatuna. See areneb kiiresti ja heidab maapinnale varju, mis oluliselt kahjustab umbrohu kasvu. Sinist faceliat saab kasvatada ka seemnete jaoks. Saate seda lõigata ka rohelise sööda jaoks, mida söödate otse sigadele ja piimaveistele. Pitsilisest faceliast valmistatud silo on suurepärane sööda ka põllumajandusloomadele. Võite selle ka põllule künda rohelise väetisena, mis varustab mulda orgaaniliste ainetega, samuti oluliste lämmastiku-, kaaliumi- ja kaltsiumiannustega. See sobib suurepäraselt väiksematele muldadele ja tühermaadele, mida soovite uuesti kasutada.

Siin esitatav taim on üsna vähenõudlik ja areneb mõõdukalt niisketes ja keskmistes muldades. Viljakal pinnasel tekivad sellel pikad peenikesed varred, mis kipuvad lebama. Pitsiline phacelia, sinine tansy, nagu seda ka nimetatakse, on vastupidav perioodilisele kasvule ja külmale alla -10 ° C. See sureb siiski talvel. Pitsilised phacelia seemned on pisikesed ja vajavad madalat külvamist. Optimaalne külviaeg seemnete pitsiliste faceliate kasvatamisel on kevade keskpaik. Taime siloks kasvatamisel võite külvata kuni kolm korda hooajal. Seemne sinise tansy kasvatamisel on seemnete määr 8–10 kg / ha ja silo või rohelise väetise jaoks taime kasvatamisel 10–15 kg / ha.

Üks pakend sisaldab 1 kg Natra pitsilise faatselia seemet. Külvikuupäev on pakendile trükitud.

  • Kõrgus : 30–70 cm
  • Kasutamine : suhkrune; järelkasv; sööt
  • Õitsemise aeg : juuni - august
  • Taimevorm : aastane
  • Koht : veelgi vähem mulda
  • Kaal : 1 kg

GardenSeedsMarket - on tegutsenud juba üle kümne aasta ja algusest peale oleme oma toodete kvaliteedi esmatähtsaks muutnud. Aastate jooksul oleme tarninud parima kvaliteediga kaupu kümnetele tuhandetele klientidele üle kogu maailma. Nende rahulolu tõestab, et oleme valinud õige tee.

Kõiki meie müüdavaid seemneid kontrollitakse mitmetasandilise kvaliteedikontrolliga ja ainult siis pakendatakse ja saadetakse hoolikalt. Meie toodetele on antud arvukalt sertifikaate ja need vastavad Euroopa Liidu kõrgeimatele standarditele. Meie töötajad on kogenud aednikud, kes vastavad teie igale küsimusele rohkem kui hea meelega.

Kust meie seemned pärinevad?

Kõik meie poes müüdavad seemned on pärit Euroopa Liidu parimatelt tootjatelt. Tänu pikaajalisele koostööle nendega suutsime välja töötada kõige sobivamad ladustamis- ja lähetustingimused, tagades, et saite alati värskeid ja hoolikalt testitud seemneid. Vahendajate väljajätmine kogu protsessist mitte ainult ei võimalda meil vältida vananenud seemnete saatmist, mis võisid ladu riiulil liiga pikalt lamada, vaid tagab ka parima kvaliteediga toodete jaoks kõige soodsama hinna.

Kvaliteedikontrolli protsess

Kõik meie seemned peavad läbima neljaetapilise kvaliteedikontrolli.

Esimene etapp algab tarnijate hoolika valimisega. Kui me jätkame oma põllukultuuride kontrollimist, ei välistata välistootjaid kvaliteedikontrolli protsessist. Taimi kontrollitakse nende arengu igas etapis: kui nad hakkavad kasvama, õitsema ja hakkavad vilja kandma (seemned). Selles etapis on kõige tähtsam tagada taimede nõuetekohane vahekaugus. Tänu sellele on võimalik tagada iga konkreetse liigi või sordi soovitud morfoloogilised omadused, nagu värv, kõrgus ja kuju.

Teine etapp koosneb üksikasjalikest kontrolltestidest laboritingimustes. Kvaliteetse personali kõrgeima kvaliteediga seadmete kasutamisel teevad meie tarnijad igal aastal üle 30 000 kvaliteedikontrolli. Meie nõuetele mittevastavate seemnete suhtes kehtivad tehnoloogilised rafineerimisprotsessid, sealhulgas kuivatamine, puhastamine, uuendamine ja testimine.

Kolmas etapp algab seemnete külvamisega valitud kontrollplokkidel. Nii saame väärtuslikku ja täpset teavet nende idanevuse kohta, mida tuleb säilitada asjakohasel tasemel. Samal ajal kontrollitakse iga liigi sordiehtsust.

Neljas etapp toimub meie ladudes ja see seisneb nende seemnete kõrvaldamises, mida on meie riiulitel liiga kaua ladustatud ja asendatud uute partiidega. Iga pakend on tembeldatud unikaalse partii numbriga ja ka külvikorraga.

Kõik neli kombinatsiooni võimaldavad meil kindlalt kinnitada, et tarnitavad seemned vastavad kõige kõrgematele standarditele ja on läbinud kõik nõutavad juhtimisetapid lendavate värvidega.

Auhinnad ja auhinnad

Meie müüdavad seemned on oma kvaliteedi poolest laialdaselt tunnustatud ja võitnud mitmeid auhindu. Meie seemned võitsid arvukalt kuldmedaleid ja nende kvaliteeti. Lillede maailm oli ka oma uuendusliku lähenemise eest.

Nende auhindade hulgas olid: TOP INNOVATSIOON (juuni 2015), GOLD MEDAL POZANANI RAHVUSVAHELISES FAIRIS (2015), TARBIJATE KVALITEEDI LEADER (2014), AASTA PÕLLUMAJANDUS (2014).

Lisaks on meil kaks aastat järjest saanud ka IDEAL BUSINESS sertifikaadi.

Idanemine

Me oleme pühendunud müüma ainult kõrgeima kvaliteediga seemneid. Arvestades igapäevaseid jõupingutusi, pange tähele, et taimed on elusorganismid ning nende idanevus ja kasv sõltuvad paljudest teguritest, nagu temperatuur, mullatüüp, niiskus ja nende kastmise sagedus, külvi aeg ja tingimused, kasutamine väetiste ja taimekaitsevahendite (pestitsiidid), samuti ilmastikutingimuste ja kliimatingimuste kohta. Pakume abi, jagades täpset ja ajakohast külvamist ja kasvavat teavet, kuid me ei saa vastutada nende taimede eest, mida ei kasvatatud antud liigi jaoks sobivates tingimustes.