• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pitsilised phacelia seemned

Meie veebipõhises aianduspoes saate osta Pitsilised phacelia seemned väga konkurentsivõimelise hinnaga. Pakutavad seemned pärinevad usaldusväärsetelt tarnijatelt ja neil on kõrge idanemise määr. Soovite saada rikkalikku saaki ilma suure summa kulutamata? Tutvuge meie sortidega ja ostke Pitsilised phacelia seemned kindla kvaliteediga!

Sinine phacelia, mida tuntakse ka nimega Pitsilised phacelia, on mitte ainult hinnatud sööda- ja mesitaim, vaid seda kasutatakse ka efektiivse rohelise väetisena. See mitmekülgne taim paistab silma oma tagasihoidlike kasvunõuete ja kiire kasvutsükliga. Vastupidav külmale ja veepuudusele kasvuperioodil pakub Pitsilised phacelia väärtuslikku sööta laktogeensete omadustega. Lisaks võib selle mee saagikus ühest hektarist ulatuda isegi muljetavaldava 700 kg-ni! Pitsilised phacelia seemnete valimine kaitsva kultuurina on tark valik, eriti kui soovite parandada mulla struktuuri ja rikastada seda oluliste makro- ja mikroelementidega. Selle suurepärase taime kasvatamise veel üks eelis on selle võime kaitsta ala umbrohtude eest ja takistada mullapõhiste patogeenide levikut. Näiteks tegeleb see tõhusalt kapsa juuremädanikuga. Seega, kui hindate jätkusuutlikke lahendusi ja soovite ära kasutada taimede sünergia eeliseid, on aeg külvata Pitsilised phacelia seemneid! Sellega suurendate oma aianduse elujõulisust ja toetate mesilasi ja muid tolmeldajaid, kelle jaoks see taim on rikas ja efektiivne toiduallikas.

Meie aianduspoes esitleme uhkusega parimaid ja kõige produktiivsemaid Pitsilised phacelia sorte taskukohase hinnaga. Meie top valik? Pitsilised phacelia sordi "Stala" seemned, mis sobivad suurepäraselt värskete söödade tootmiseks ja tõhusa rohelise väetisena. Et rahuldada erinevaid vajadusi, pakume seemnepakendeid erinevates suurustes, olles alati keskendunud meie klientide rahulolule. Kutsume teid kindlalt ostma, tuginedes meie 100% rahulolu garantiile! Uurige meie tasuta kohaletoimetamise tingimusi veelgi suuremate kokkuhoidude saamiseks. Julgustame teid tutvuma ka meie laia põllumajandusseemnete valikuga nii professionaalseks kui ka harrastuslikuks kasutamiseks. Ärge jätke seda võimalust kasutamata ja investeerige kõrgeima kvaliteediga Pitsilised phacelia seemnetesse oma järgmise kaitsekultuurina - see on otsus, mida te ei kahetse!

-40%
6.41 10.68
Kampaania lõpeb
Out of stock
-40%
10.15 16.92
Kampaania lõpeb
Out of stock
-40%
10.65 17.76
Kampaania lõpeb
Out of stock
-40%
19.84 33.07
Kampaania lõpeb
Out of stock
-40%
91.29 152.15
Kampaania lõpeb
Out of stock
-40%
6.45 10.75
Kampaania lõpeb
Out of stock
-40%
11.34 18.91
Kampaania lõpeb
Out of stock
-40%
46.40 77.33
Kampaania lõpeb
Out of stock
-40%
89.13 148.54
Kampaania lõpeb
Out of stock
-40%
182.58 304.30
Kampaania lõpeb
Out of stock