• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Nėriniuota facelija 'Natra' - 1 kg; mėlyna blyški, violetinė blyški -

Sena kaina: 18.91
11.34
Sutaupote: 7.56 (40%)
Pasiūlymas baigiasi 2024-07-18
Pasiūlymas baigiasi
Šiuo metu tai yra mažiausia kaina per paskutines 30 dienų: €11.34
013440
Išparduota

„Natra“ nėriniuotoji facelija (Phacelia tanacetifolia) yra vienmetis žiedinis augalas, žydintis ilgai ir gausiai nuo birželio iki rugpjūčio. Iš vieno ha kultūros galima pagaminti 300 ar net 700 kg medaus. Šis augalas išsiskiria išskirtinai trumpu vegetacijos periodu nuo 90 iki 100 dienų. Nėriniuota facelija užauga nuo 30 iki 70 centimetrų, išsivysto plaukuoti lapai ir šviesiai mėlynos arba violetinės spalvos žiedai. Čia siūloma „Natra“ veislė yra puikus pasėlis, pasodintas atskirai arba sumaišytas su garstyčiomis, serradelėmis ar lubinais. Greitai išsivysto ir meta pavėsį ant žemės, o tai žymiai pakenkia piktžolių augimui. Mėlynąją faceliją galima auginti ir sėkloms. Taip pat galite jį supjaustyti žaliam pašarui, kurį šeriate tiesiogiai kiaulėms ir pieniniams galvijams. Iš nėriniuotos facelijos pagamintas silosas taip pat yra puikus pašaras ūkio gyvūnams. Taip pat galite pasėti į lauką kaip žalias trąšas, kurios dirvą aprūpins organinėmis medžiagomis, taip pat didelėmis azoto, kalio ir kalcio dozėmis. Tai puikiai tinka mažesnėms dirvoms ir dykynėms, kurias norite naudoti dar kartą.

Čia pateiktas augalas yra gana nereiklus ir klestės vidutiniškai drėgnose ir vidutinio dirvožemio vietose. Derlingoje žemėje išsivysto ilgi liekni stiebai, linkę gulėti. Nėriniuota facelija, mėlyna bitkrėslė, kaip ji dar vadinama, yra atspari periodiniam augimui ir šalčiui žemyn -10 ° C. Vis dėlto jis miršta žiemą. Nėriniuotosios facelijos sėklos yra smulkios, todėl jas reikia sėti negiliai. Optimalus sėjos laikas auginant nėriniuotas facelijas sėkloms yra pavasario vidurys. Auginant augalą silosui, galite pasėti iki trijų kartų per sezoną. Sėjimo norma, kai auginama mėlyna bitkrėslė sėkloms, yra nuo 8 iki 10 kg / ha ir nuo 10 iki 15 kg / ha, auginant augalus silosui ar žaliosioms trąšoms.

Vienoje pakuotėje yra 1 kg nėrinių facelijų „Natra“ sėklų. Paršelio data buvo išspausdinta ant pakuotės.

  • Aukštis : nuo 30 iki 70 cm
  • Naudojimas : cukrus; posėlis; pašaras
  • Žydėjimo laikas : birželis - rugpjūtis
  • Augalijos forma : vienmetė
  • Vieta : dar mažiau dirvožemio
  • Svoris : 1 kg

GardenSeedsMarket - versle jau daugiau nei dešimtmetį, ir nuo pat pradžių mūsų gaminių kokybė buvo svarbiausia. Per metus mes pristatėme aukščiausios kokybės prekes dešimčiai tūkstančių klientų iš viso pasaulio. Jų pasitenkinimas įrodo, kad pasirinkome teisingą kelią.

Visoms mūsų parduodamoms sėkloms taikomi daugiapakopiai kokybės kontrolės patikrinimai ir tik tada jie yra kruopščiai supakuoti ir išsiųsti. Mūsų gaminiai buvo apdovanoti daugybe sertifikatų ir atitinka aukščiausius Europos Sąjungos standartus. Mūsų darbuotojai yra patyrę sodininkai, kurie mielai atsakys į kiekvieną jūsų klausimą.

Iš kur gaunamos mūsų sėklos?

Visos mūsų parduotuvėje parduodamos sėklos yra iš geriausių gamintojų iš visos Europos. Ilgalaikis bendradarbiavimas su jais sugebėjo sukurti tinkamiausias sandėliavimo ir išsiuntimo sąlygas, užtikrindami, kad visada gausite šviežių ir kruopščiai išbandytų sėklų partijų. Tarpininkų pašalinimas iš viso proceso ne tik leidžia mums išvengti pasenusių sėklų, kurios galėjo būti per ilgos, sandėlio lentynoje, bet taip pat užtikrina patraukliausią kainą aukščiausios kokybės produktams.

Kokybės kontrolės procesas

Visos mūsų sėklos turi atitikti keturių pakopų kokybės kontrolės procesą.

ONE ONE prasideda kruopščiai atrenkant tiekėjus. Tikrindami savo augalus, užsienio gamintojai neįtraukiami į kokybės kontrolės procesą. Augalai tikrinami visuose jų vystymosi etapuose: kai jie pradeda augti, žydėjimo metu ir pradėdami auginti vaisius (sėklas). Šiame etape svarbiausia yra užtikrinti tinkamą augalų išdėstymą. Dėl to galima užtikrinti pageidaujamų kiekvienos rūšies ar veislės morfologinių savybių, tokių kaip spalva, aukštis ir forma, savybes.

ANTRAŠTINĖ DALIS susideda iš išsamių patikros tyrimų laboratorijos sąlygomis. Naudodamiesi aukštos kvalifikacijos darbuotojais, mūsų tiekėjai kasmet atlieka daugiau nei 30 000 kokybės patikrinimų. Mūsų reikalavimus neatitinkančios sėklos yra technologiškai rafinuotos, įskaitant džiovinimą, valymą, atnaujinimą ir bandymus.

TREČIASIS etapas prasideda sėklų sėjimu pasirinktuose kontroliniuose sklypuose. Tokiu būdu gauname vertingą, tikslią informaciją apie jų daigumą, kuris turi būti išlaikytas tinkamu lygiu. Tuo pat metu šiame etape tikrinama kiekvienos rūšies veislės tapatybė.

STANDARTINIS KETURIS vyksta mūsų sandėliuose ir pašalinamos sėklos, kurios buvo laikomos per ilgai mūsų lentynose ir pakeičiamos naujomis partijomis. Kiekviena pakuotė yra antspauduojama unikaliu partijos numeriu, taip pat su paršavedėmis.

Visi keturi etapai kartu leidžia mums pasitikėti, kad pristatytos sėklos atitinka aukščiausius standartus ir baigė visus reikiamus kontrolės etapus su plaukiojančiomis spalvomis.

Prizai ir apdovanojimai

Mūsų parduodamos sėklos yra plačiai pripažintos jų kokybe ir laimėjo daugybę apdovanojimų. Mūsų sėklos laimėjo daugybę aukso medalių ir išskiria aukštą kokybę. Gėlių pasaulis taip pat buvo pagerbtas už novatorišką požiūrį.

Tarp šių apdovanojimų buvo: TOP INNOVACIJA (2015 m. Birželio mėn.), GOLD MEDAL POZNANO TARPTAUTINĖS FAIR (2015), VARTOTOJŲ KOKYBĖS VADOVAS (2014), METŲ ŪKININKAS (2014).

Be to, dvejus metus iš eilės taip pat buvo suteiktas „IDEAL BUSINESS“ sertifikatas.

Sėkmė

Esame įsipareigoję parduoti tik aukščiausios kokybės sėklas. Atsižvelgdami į kasdienines pastangas, atkreipkite dėmesį, kad augalai yra gyvi organizmai, o jų daigumas ir augimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip temperatūra, dirvožemio tipas, drėgmė ir dažnis, kada jie laistomi, sėjos laikas ir sąlygos, naudojimas trąšų ir augalų apsaugos priemonių (pesticidų), taip pat oro ir klimato sąlygų. Mes teikiame pagalbą dalijantis tikslią ir naujausią sėjos ir auginimo informaciją, tačiau negalime prisiimti atsakomybės už augalus, kurie nebuvo auginami tam tikroms rūšims tinkančiomis sąlygomis.