• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

BIO Eco balance orgaaniline väetis - Compo® - 50 g -

3.50
015069
Laos
+

BIO orgaaniline väetis "Eco balance" on esimene turul saadaolev tõeliselt veganväetis. See on valmistatud ainult taimsetest jäätmetest, mis on saadud toiduainetööstuse ringlussevõtu protsessides. See sisaldab muu hulgas viinamarjaseemne jääke, melassat ja peedimassi. See koostis muudab meie väetise 100% looduslikuks ja ohutuks kõigile taimedele. See sobib suurepäraselt mahekultuuride jaoks, kuna see vastab kõigile kriteeriumidele ja vastab kõigile mahepõllumajanduse eeskirjadele. See uuenduslik toode vastab loodusega kooskõlas elamise trendile ja jõupingutustele kõigi biojäätmete parimaks kasutamiseks. Ökotasakaalu väetis, toode, mis väärib täielikult keskkonnasõbralikku kirjeldust, meeldib kõigile aednikele, kes hindavad esmaklassilisi loodustooteid.

Üks 50 g pakend on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Te ei pea seda toodet ladustama, hõivama väärtuslikku hoiuruumi ega riskima toote omaduste kaotamisega. Seda väetist tuleks mulla rikastamiseks kasutada 2–3 korda hooaja jooksul. Üks pakend võimaldab väetada 1 m 2 maad. Granuleeritud vorm võimaldab mugavat kasutamist.

Pakkumine kehtib ühe 50 g koti Compo® BIO Eco tasakaaluväetise kohta.

Rakendusmeetod:
50 grammi väetist 1 m2 kohta. Valage väetis taime ümber ja segage ülemise mullakihiga. Pärast väetise kasutamist kasta taimi põhjalikult.