Populaarne toode Seda toodet osteti viimati 4 tund tagasi.
  • 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Universaalne aeglaselt vabastav väetis - Compo® - 40 g -

3.08
012668
Laos
+

Esitame käesolevaga Compo® universaalset aeglaselt vabastavat väetist, mis sobib kõigi aedades kasvatatavate dekoratiiv-, puuvilja- ja köögiviljataimede väetamiseks. See paistab silma pika töö ja suurepärase koostisega, mis tagab, et taimedel on kõik vajalikud toitained käepärast. Nii selles sisalduvad makro- kui ka mikroelemendid on varustatud hõlpsasti kättesaadava vormiga. Esitatava tootega toidetud taimed kasvavad hästi ning nende vastupanuvõime haigustele ja ebasoodsatele ilmastikutingimustele paraneb oluliselt. Suurenenud magneesiumi- ja rauasisaldus muudab lehed ja õied erksavärviliseks ning puu- ja köögiviljad suured ja maitsvad.

Siin pakutav väetis on saadaval granuleeritud kujul. Peate seda levitama ainult taimede ümber ja segama ülemise mullakihiga. See koosneb kahest graanulitüübist. Need esimest liiki lahustuvad kiiresti ja taimed saavad annuse vajalikke toitaineid peaaegu kohe pärast pealekandmist. Teist tüüpi graanulid eraldavad toitaineid aeglaselt mulda. Seetõttu söödetakse taimi pidevalt kuni kuus kuud. See toode varustab kõike, mida taimed vajavad suurepäraseks kasvuks, õitsemiseks ja rikkalikuks puuviljatootmiseks.

Pakendis on 40 g Compo® universaalset aeglaselt vabanevat väetist, samuti parim kasutusaeg ja üksikasjalikud kasutusjuhised.

Rakendusmeetod:
kasutada ca. 20 grammi väetist iga 30 cm istutusmasina või kasti pikkuse kohta (või 1 suure taime kohta); levitage väetist taimede ümber ja segage see ülemise mullakihiga. Istutamise ajal: kõigepealt segage väetis mullaga. Pärast kasutamist kastke taimi rikkalikult. Ühest taotlusest piisab 6 kuuks.