• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

BIO universaalne väetis - Compo® - 750 g -

11.43
004054
Laos
+

BIO universaalne väetis, mis on toodetud tuntud Compo® kaubamärgi all, on välja töötatud kõigi taimede: dekoratiivsete liikide, köögiviljade, väikeste puuviljade ja viljapuude toitumisvajaduste rahuldamiseks. See on saadaval granuleeritud kujul, mis võimaldab hõlpsalt rakendada. Tänu lambavilla suurele sisaldusele saab seda kasutada pikema aja jooksul. Esitatava toote peamine koostisosa kiudained sisaldavad suures koguses lämmastikku, kaaliumi ja fosforit. Sellele on antud BIO sertifikaat, kuna see koosneb ainult looduslikest komponentidest. Seda võib ohutult kasutada orgaanilistes kultuurides.

See Compo® BIO universaalne väetis mõjutab soodsalt taimede seisundit, suurendab saagikust ja parandab selle kvaliteeti, kuid toetab ka huumuse teket, mis rikastab mulda ja parandab selle struktuuri.

Koostis: lambavill, muud loomsed saadused, toiduainete tootmisel tekkinud taimsed kõrvalsaadused; 5% N, 4% P (P 2 O 5 ), 6% K (K 2 O), 2,2% S, 0,4% Mg (MgO), 59% orgaanilist ainet

Kasutusjuhend: ringhääling - valage taimedele sobiv annus graanuleid ja kündi need mulda; võite seda väetist kasutada ka vahetult enne uute taimede istutamist; viljastamine toimub üks kord hooajal, ajavahemikul märtsist augustini.

Üks pakend sisaldab 750 g BIO universaalset väetist koos lambavilla lisamisega. Pakendile trükiti üksikasjalikud kasutusjuhised.

Kandideerimine märtsist augustini. 1 täis peotäis = ca. 40 grammi. 50–170 grammi 1 m2 kohta. Annustamine sõltub kultuuri tüübist.