• 1,490.00 kr Tasuta saatmiseks
  peate paigutama minimaalse tellimuse

Fainbow roosa - sortide valik; Hiina roosa - 1100 seemnet - Dianthus chinensis - seemned

Vana hind: 24.63 kr
16.00 kr
Säästad: 8.63 kr (35%)
Edendamine lõpeb 2020-08-09
Edendamine lõpeb
003528
Out of stock

Fainbow roosa (Dianthus chinensis) sordivalik paljastab kõik veidi nõrgestatud, kuid rõõmsalt värvikad suvised lilled. Valikusse kuuluvad kõige populaarsemate roosade viljakultuuride seemned, millel on üksik- ja poolkollane õitsemine. Taimed jõuavad kõrguseni 10 kuni 30 cm, moodustades üsna kompaktsed, püstitatud tuttid, mis õitsevad juulist oktoobrini. Lilled on läbimõõduga 3–8 cm ja neil on erinevad punase ja roosa toonid valge märgistusega. Tavaliselt on need kaksikvärvilised või kolmevärvilised ning kroonlehtedel on dekoratiivsed täpid ja rõngad.

Hiina roosa, kuna seda lillepuhastust tavaliselt nimetatakse, võib seda kasvatada iga-aastase taimena piiril või mahutites väljaspool. Seemned külvatakse otse kevadel (aprilli teisel poolel) või jahutavasse (märtsis). Siin pakutavad liigid eelistavad päikesepaistelistes kohtades humoorseid, läbilaskvaid, mitte liiga kuivasid pinnaseid. Selle püstitatud varred, mis lõpevad lilledega, võivad olla värskete kimbudega lõigatud, kuna nad säilitavad oma välimuse veega täidetud vaasil üsna pikka aega.

Iga pakend sisaldab 0,5 g fainbow pin sordi valiku seemneid. Kasvamisjuhised ja külvikuupäev on tootekirjelduses.

 • Kaal: 0,5 g
 • Kõrgus: 10-30 cm
 • Kasutamine: dekoratiivsed - piirid, lõikelilledena
 • Õitsemisperiood: juuli - oktoober
 • Kasvuvorm: kompaktsed, püstised tuttid
 • Lillevärv: punane, roosa, valge märgistusega, sageli kaksikvärviline või tricolor
 • Taimestiku vorm: mitmeaastane, sageli kasvanud aastas
 • Lilletüüp: ühe- ja poolpaks
 • Sait: päikeseline; humoorne, läbilaskev, mitte liiga kuiv pinnas


Ligikaudu 1100 seemnet (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - on tegutsenud juba üle kümne aasta ja algusest peale oleme oma toodete kvaliteedi esmatähtsaks muutnud. Aastate jooksul oleme tarninud parima kvaliteediga kaupu kümnetele tuhandetele klientidele üle kogu maailma. Nende rahulolu tõestab, et oleme valinud õige tee.

Kõiki meie müüdavaid seemneid kontrollitakse mitmetasandilise kvaliteedikontrolliga ja ainult siis pakendatakse ja saadetakse hoolikalt. Meie toodetele on antud arvukalt sertifikaate ja need vastavad Euroopa Liidu kõrgeimatele standarditele. Meie töötajad on kogenud aednikud, kes vastavad teie igale küsimusele rohkem kui hea meelega.

Kust meie seemned pärinevad?

Kõik meie poes müüdavad seemned on pärit Euroopa Liidu parimatelt tootjatelt. Tänu pikaajalisele koostööle nendega suutsime välja töötada kõige sobivamad ladustamis- ja lähetustingimused, tagades, et saite alati värskeid ja hoolikalt testitud seemneid. Vahendajate väljajätmine kogu protsessist mitte ainult ei võimalda meil vältida vananenud seemnete saatmist, mis võisid ladu riiulil liiga pikalt lamada, vaid tagab ka parima kvaliteediga toodete jaoks kõige soodsama hinna.

Kvaliteedikontrolli protsess

Kõik meie seemned peavad läbima neljaetapilise kvaliteedikontrolli.

Esimene etapp algab tarnijate hoolika valimisega. Kui me jätkame oma põllukultuuride kontrollimist, ei välistata välistootjaid kvaliteedikontrolli protsessist. Taimi kontrollitakse nende arengu igas etapis: kui nad hakkavad kasvama, õitsema ja hakkavad vilja kandma (seemned). Selles etapis on kõige tähtsam tagada taimede nõuetekohane vahekaugus. Tänu sellele on võimalik tagada iga konkreetse liigi või sordi soovitud morfoloogilised omadused, nagu värv, kõrgus ja kuju.

Teine etapp koosneb üksikasjalikest kontrolltestidest laboritingimustes. Kvaliteetse personali kõrgeima kvaliteediga seadmete kasutamisel teevad meie tarnijad igal aastal üle 30 000 kvaliteedikontrolli. Meie nõuetele mittevastavate seemnete suhtes kehtivad tehnoloogilised rafineerimisprotsessid, sealhulgas kuivatamine, puhastamine, uuendamine ja testimine.

Kolmas etapp algab seemnete külvamisega valitud kontrollplokkidel. Nii saame väärtuslikku ja täpset teavet nende idanevuse kohta, mida tuleb säilitada asjakohasel tasemel. Samal ajal kontrollitakse iga liigi sordiehtsust.

Neljas etapp toimub meie ladudes ja see seisneb nende seemnete kõrvaldamises, mida on meie riiulitel liiga kaua ladustatud ja asendatud uute partiidega. Iga pakend on tembeldatud unikaalse partii numbriga ja ka külvikorraga.

Kõik neli kombinatsiooni võimaldavad meil kindlalt kinnitada, et tarnitavad seemned vastavad kõige kõrgematele standarditele ja on läbinud kõik nõutavad juhtimisetapid lendavate värvidega.

Auhinnad ja auhinnad

Meie müüdavad seemned on oma kvaliteedi poolest laialdaselt tunnustatud ja võitnud mitmeid auhindu. Meie seemned võitsid arvukalt kuldmedaleid ja nende kvaliteeti. Lillede maailm oli ka oma uuendusliku lähenemise eest.

Nende auhindade hulgas olid: TOP INNOVATSIOON (juuni 2015), GOLD MEDAL POZANANI RAHVUSVAHELISES FAIRIS (2015), TARBIJATE KVALITEEDI LEADER (2014), AASTA PÕLLUMAJANDUS (2014).

Lisaks on meil kaks aastat järjest saanud ka IDEAL BUSINESS sertifikaadi.

Idanemine

Me oleme pühendunud müüma ainult kõrgeima kvaliteediga seemneid. Arvestades igapäevaseid jõupingutusi, pange tähele, et taimed on elusorganismid ning nende idanevus ja kasv sõltuvad paljudest teguritest, nagu temperatuur, mullatüüp, niiskus ja nende kastmise sagedus, külvi aeg ja tingimused, kasutamine väetiste ja taimekaitsevahendite (pestitsiidid), samuti ilmastikutingimuste ja kliimatingimuste kohta. Pakume abi, jagades täpset ja ajakohast külvamist ja kasvavat teavet, kuid me ei saa vastutada nende taimede eest, mida ei kasvatatud antud liigi jaoks sobivates tingimustes.