• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Rosmariini seemned

Rohelise liistakuga rosmariini seemned (Rosmarinus officinalis) on pikaajaline investeering: need kasvavad tugevateks, viljakateks, aromaatsed taimedeks, millel on kõrge dekoratiivne väärtus. Rosmariin pole mitte ainult kiviktaimla või rõdu kaunistus, vaid ennekõike väga väärtuslik maitse- ja ravimtaim. Lisaks on sellel minimaalsed nõudmised, nii et võite seda kasvatada isegi oma köögi aknalaual!

Tavaline rosmariin on põõsas, millel on üsna elav kasv, kompaktne kuju ja tihe lehestik. Selle tumedad rohelised lehed meenutavad lühikesi, paksu okkaid ja eritavad meeldivat, vürtsikat lõhna. Varasuvel õitseb taim ja selle õrnad, helesinised lilled on erakordselt dekoratiivsed. Noori võrseid ja lehti saab lõigata väljaspool õitsemise hooaega ja kasutada liha, kastmete ja suppide maitsestamiseks, nii värskelt kui ka kuivatatult. Rosmariinil on intensiivne maitse ja aroom ning seedimist soodustavate eeterlike õlide tõttu teeb see rasvased toidud kergemini seeduvaks.

Meie rosmariini seemnetega saate kasvatada seda väärtuslikku taime kus iganes soovite: potis, rõdul, päikesepaistelisel aknalaual või aias, kus see võib kaasneda teiste mitmeaastaste taimedega. Meie veebipõhises aianduspoes leiate kinnitatud idanemismääraga seemnematerjali. Kõrgeim kvaliteet on tagatud meie tarnijate poolt, mainekate tootjate poolt, kes on tegutsenud Poola seemneturul aastaid. Ärge oodake, ostke kvaliteetseid rosmariini seemneid ja kasutage taskukohast kojuvedu. Meiega lõppeb ürtide kasvatamine alati eduga!