• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Taldrikkõrvits seemned

Avastage meie veebipoest lai valik taldrikkõrvitsa seemneid. Need võluvad suvikõrvitsa sordid eristuvad mitte ainult puuviljade suuruse ja värvi erinevustega, vaid ka nende erinevate kulinaarsete kasutusvõimalustega. Miks mitte anda neile võimalus? Istutage need oma aeda ja nautige toitainete rikkust, sealhulgas vitamiine (näiteks niatsiini ehk vitamiin PP), karoteeni ning olulisi mineraale nagu kaltsium, fosfor ja magneesium.

Ärge jätke kasutamata võimalust proovida meie heterootilist "Polo" sorti, mis on märkimisväärselt vastupidav hallitusele. See sort annab keskmise suurusega kuni suured maitsvad viljad, mis on kaetud õrna valge koorega. Lisaks "Polo"-le pakume ka "Okra" ja "Toscana" taldrikkõrvitsa seemneid. Kõiki neid saab hõlpsasti marineerida, säilitada või lisada värsketele salatitele. Lisaks sobivad "Polo" sordi suuremad viljad suurepäraselt täitmiseks ja küpsetamiseks.

Ärge kõhelge! Valige täna üks meie taldrikkõrvitsa seemnete sorte ja rikastage oma aeda - ning oma söögilauda - nende mitmekülgsete ja toitaineterikaste viljadega.