• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kabeļu saites, šļūteņu skavas un lentes

Kabeļu saites, šļūteņu skavas un lentes ir būtiski aksesuāri, kas noderēs gan mājās, gan dārzā. Tie ir piemēroti dažādiem mērķiem, piemēram, dārza cauruļvadu savienošanai un augiem piejaukšanai pie atbalstiem. Šie produkti ir ļoti izturīgi un pretojas pat visgrūtākajiem laika apstākļiem - mūsu veikalā jūs atradīsiet dažādas daudzfunkcionālas kabeļu saites, šļūteņu skavas un lentes. Mēs esam apkopojuši visus šos produktus šajā sadaļā - vienkārši pasakiet mums, ko jūs vēlaties!

Ja jūs meklējat kabeļu saites, mēs piedāvājam tās dažādās izmērās. Izvēlieties šļūteņu skavas, kuru izmēri svārstās no 10-16 mm, 13-14 mm, 16-25 mm līdz 32-50 mm. Mūsu produkti ir izgatavoti no cinkota tērauda, kas nodrošina to gandrīz neiznīcināmību. Vai jums nepieciešamas elastīgas lentes augu atbalstam? Pasūtiet elastīgas pašbloķējošās saites miksēšanas izmēros 13/17/22,5 cm, ideālas jauniem kokiem uzkarišanai. Materiāls, ko izmanto to izgatavošanā, saglabā formu gan augstās, gan zemās temperatūrās, paliek elastīgs, bet izturīgs pret bojājumiem. Jūs arī varat piespraust augu stādus pie atbalsta ar mūsu saspringšanas saitēm kokiem, krūmiem un citiem dārza augiem (mēs piedāvājam šo produktu dažādos izmēros) vai izpētiet plašo 40 x 2,5 cm kokšķiršanas saiti / lentu ar sprādzi un āķi un velcro piestiprinājumu, kas ir mīksta, bet stingra un viegli pielāgojama. Ja meklējat patiešām izdevīgu risinājumu, iegādājieties mīksto izolētu dārza vadu, lētu, bet izturīgu un pārstrādājamu produktu. Turklāt mēs piedāvājam stilīgas un sofisticētas podu augu skavas, tostarp orhideju skavas, augu skavas un sienas uzmontējamas pieaugušo augu skavas. Šie produkti palīdzēs jums saglabāt kārtību mājās un balkonā esošajiem augiem un pielāgot tos pēc savām vajadzībām.

Mēs aicinām jūs pasūtīt augstas kvalitātes kabeļu saites, šļūteņu skavas un lentes par konkurētspējīgām cenām. To vienmēr ir ļoti ieteicams turēt pa rokai. Droši izmantojiet MŪSU BEZMAKSAS piegādes pakalpojumu un papildiniet savu dārza rīku komplektu. Novēlam jums patīkamus iepirkšanās piedzīvojumus!

1.88