• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kabelių jungtys, žarnų spaustukai ir juostos

Kabelių jungtys, žarnų spaustukai ir juostos yra būtini priedai, kurie bus naudingi tiek namuose, tiek sode. Jie tinka įvairiems tikslams, tokiems kaip sodo vamzdelių jungimas ir augalų tvirtinimas prie atramų. Šie produktai yra labai patvarūs ir atlaiko net sunkiausias oro sąlygas - mūsų parduotuvėje rasite įvairias daugiafunkcines kabelių jungtis, žarnų spaustukus ir juostas. Visus šiuos produktus esame surinkę šioje skirsnioje - tiesiog pasakykite mums, ko jums reikia!

Jei ieškote kabelių jungčių, mes turime jas daugybe skirtingų dydžių. Pasirinkite žarnų spaustukus, kurie tinka dydžiais nuo 10-16 mm, 13-14 mm, 16-25 mm iki 32-50 mm. Mūsų produktai pagaminti iš cinkuoto plieno, todėl jie praktiškai nesugadins. Ar jums reikia lankstaus juostos, tinkančios augalų palaikymui? Užsisakykite elastingas savo užrakinimo juostas mišriąjį 13/17/22,5 cm dydį, idealiai tinka jaunų medelių įtvirtinimui. Juostos gamybai naudojamas medžiaga išlaiko savo formą tiek aukštoje, tiek žemoje temperatūroje, išlieka lanksti, tačiau atspari pažeidimams. Taip pat galite tvirtinti sodinukus prie atramų naudodami užspaudimo juostas medžiams, krūmams ir kitoms sodo augalams (šį produktą siūlome keliais dydžiais) arba plačią 40 x 2,5 cm medžio juostą su sagtimi ir velcro užrakinimu, kuri yra minkšta, bet tvirta ir lengvai reguliuojama. Jei ieškote tikrai ekonominės sprendimo galimybės, įsigykite minkštą izoliuotą sodininko vielą, pigią, bet tvirtą ir daugkartinio naudojimo produktą. Be to, siūlome elegantiškas ir išsirinktines puodų augalų spaustukus, tokius kaip orchidėjų spaustukai, augalų spaustukai ir ant sienos kabinti puodų augalų spaustukai. Šie produktai padės jums išlaikyti namų ir balkono augalus tvarkingus ir formuoti juos pagal savo poreikius.

Mes raginame jūsų užsisakyti aukštos kokybės kabelių jungtis, žarnų spaustukus ir juostas konkurencingomis kainomis. Labai rekomenduojama juos visada turėti po ranka. Nepasidrovėkite pasinaudoti MŪSŲ BE MOKESČIŲ pristatymo paslauga ir užbaigti savo sodo įrankių rinkinį. Linkime jums malonaus apsipirkimo!

1.50
1.88
2.40
2.99