• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mini siltumnīcas

Vai jūs esat dārzkopības entuziasts, bet uzskatat, ka pašam sēt daudzgadīgos ir dārza stādus ir pārāk sarežģīti? Vai arī varbūt jums ir pieredze ar tomātu vai gurķu stādiem, bet vēlaties audzēt prasīgākas augus no sēklām? Abos gadījumos visu nepieciešamo atradīsiet šajā kategorijā. Iepazīstieties ar mūsu mini-siltumnīcu izvēli!

Mini-siltumnīca ir konteiners, kas izstrādāts tā, lai nodrošinātu optimālus apstākļus trauslu jaunaudžu stādīšanai un attīstībai. Tipiskā mini-siltumnīca sastāv no dziļas, izturīgas plastmasas kārbas un caurspīdīgas plastmasas vāka. Tāds konteiners var ietvert aptuveni divpadsmit podus vai torfu briketes. Vāks nodrošina siltumu un aizsargā auglētu no pārmērīgas mitruma zuduma, kas bieži ir galvenais iemesls stādu audzēšanas neveiksmei. Visa šī sistēma ir viegli transportējama un var tikt novietota, piemēram, logu plauktā, kur augi saņems pareizo gaismas daudzumu, neesot izpakļauti caurvēja ietekmei. Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā mini-siltumnīcas dažādos izmēros. Starp mūsu ieteiktajiem produktiem ir melna mini-siltumnīca ar 18 podiem un izmēru 47 x 15 cm, pieejama zaļā, rozā, violetā un zilā krāsā. Vai jums ir nepieciešams vairāk vietas? Apsveriet mini-siltumnīcu ar 30 vai 48 podiem. Mēs piedāvājam arī lielu, ventilējamu mini-siltumnīcu pieredzējušākiem audzētājiem, nodrošinot lielisku gaisa cirkulāciju un novēršot nepieciešamību papildu vēdināšanai. Ja vēlaties, lai jūsu sēklu konteiners kalpotu arī kā dekoratīvs elements, izpētiet Mājas dārzu ar koka akcentu un vāku - 77 cm mini-siltumnīca Respana Planter ļaus jums izveidot mājās mazu zaļo oāzi. Apskatiet mūsu citas īpašās piedāvājumus; jūs noteikti atradīsiet kaut ko, kas atbilst jūsu vajadzībām!

Mēs aicinām izmantot īpašos piedāvājumus mini-siltumnīcām. Izmantot sezonas piedāvājumus un baudīt bezmaksas piegādi, paplašinot savu dārzkopības hobiju bez ierobežojumiem. Mēs jūs sirsnīgi aicinām apmeklēt mūsu veikalu!