• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Mini šiltnamiai

Ar esate sodo daržininkas, bet atrodo, kad jums sunku susitvarkyti sodinukus? O gal turite patirties su pomidorų ar agurkų daigais, tačiau norėtumėte iš sėklų užauginti reiklesnius augalus? Abiem atvejais šiame skyriuje jūsų laukia viskas, ko jums reikia. Pažvelkite į mūsų mini šiltnamius!

Mini šiltnamis yra konteineris, suprojektuotas taip, kad būtų užtikrintos optimalios sąlygos daigumui ir švelnių jaunų sodinukų bei augalų vystymuisi. Pagrindinį mini šiltnamį sudaro gilus dėklas, pagamintas iš tvirto plastiko, ir skaidrus plastikinis dangtelis. Į tokį konteinerį galima sutalpinti maždaug nuvirtus puodus ar durpių granules. Dangtis garantuoja šilumą ir apsaugo dirvą nuo per didelio drėgmės praradimo, kas, atrodo, yra dažniausia nesėkmės priežastis auginant sodinukus. Visą kultūrą galima lengvai transportuoti ir sudėti, pavyzdžiui, ant palangės, kur augalai gaus reikiamą saulės spindulių kiekį, tačiau nebus paveikti skersvėjų. Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi įvairių dydžių mini šiltnamiai, be kitų produktų, rekomenduojame ir juodus 47 x 15 cm mini šiltnamius su 18 vazonų, kuriuos galima įsigyti ir žalios, rožinės, violetinės ir mėlynos spalvos. Ar jums reikia daugiau vietos? Mini šiltnamis su 30 ar 48 vazonėliais gali būti tinkamas sprendimas. Taip pat turime didelį, ventiliuojamą mini šiltnamį reiklesniems augintojams. Tai užtikrina puikią oro cirkuliaciją, todėl kultūrai nereikia papildomo vėdinimo. Jei norite, kad jūsų sėjimo konteineris taptų namo ornamentu, įsigykite „Namų sodą“ su mediniu akcentu ir danga - „Respana Planter“ 77 cm mini šiltnamis suteiks jums vietos sukurti miniatiūrinę žalią sieną namuose. Peržiūrėkite kitus specialius mūsų pasiūlymus - tikrai rasite tai, kas patenkins jūsų poreikius.

Mes raginame užsisakyti mini šiltnamius už specialias kainas. Pasinaudokite sezoniniais pasiūlymais, sutaupykite dėka nemokamo pristatymo ir plėtokite savo hobį be apribojimų. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje!

8.10
8.10
9.88
9.98