• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Mini šiltnamiai

Ar esate sodininkystės entuziastas, bet jums atrodo, kad patiems užauginti daiginius yra per sudėtinga? Arba galbūt turite patirties su pomidorų ar agurkų daigais, bet norėtumėte auginti iš sėklų reiklų augalų? Abiem atvejais viską, ko jums reikia, rasite šioje kategorijoje. Pažvelkite į mūsų pasiūlymą minišiltnamiams!

Minišiltnamis yra konteineris, suprojektuotas taip, kad užtikrintų optimalias sąlygas jautrių jaunų daigų ir augalų dauginimui ir vystymuisi. Tipiškas minišiltnamis sudarytas iš gilių tvirtos plastikinės dangčio ir permatomo plastikinio dangčio. Toks konteineris gali telpinti apie dvylika puodelių arba durpinių tabletėlių. Dangtis užtikrina šilumą ir apsaugo dirvą nuo per didelio drėgmės praradimo, kas dažnai būna daiginių auginimo nesėkmės pagrindinė priežastis. Visa ši sistema lengvai transportuojama ir gali būti padėta ant palangės, kur augalai gaus tinkamą saulės šviesos kiekį, nebijodami skersvėjų. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo minišiltnamus įvairių dydžių. Tarp rekomenduojamų produktų yra juodas minišiltnamis 47 x 15 cm su 18 puodeliais, kuris yra prieinamas žaliai, rožinei, violetinei ir mėlynai spalvai. Jums reikia daugiau vietos? Svarstykite minišiltnamį su 30 arba 48 puodeliais. Taip pat siūlome didelį, ventiliuojamą minišiltnamį patyrusiems sodininkams, užtikrinantį puikų oro cirkuliavimą ir pašalinantį poreikį papildomam vėdinimui. Jei norite, kad jūsų sėjos konteineris tarnautų ir kaip dekoratyvinis elementas, apžiūrėkite Namų sodą su mediniu akcentu ir danga - 77 cm minišiltnamis Respana Planter leis jums sukurti mini žaliosios oazės namuose erdvę. Naršykite mūsų kitus specialius pasiūlymus; tikrai rasite kažką, kas atitiks jūsų poreikius!

Mes skatiname jūsų pasinaudoti ypatingomis kainomis minišiltnamiams. Panaudokite sezoninius pasiūlymus ir naudokitės nemokamu pristatymu, tuo pat metu plėsdami savo sodininkystės pomėgį be jokių apribojimų. Maloniai kviečiame aplankyti mūsų parduotuvę!

8.10
8.10
9.88
9.98