• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sēšanas paplātes un stādi podiņos

Vai jūs esat iekļāvuši sēšanas kastītes un stādīšanas podus savā pirkumu sarakstā? Neaizmirstiet tos pievienot savam iepirkumu grozam! Sēšanas kastītes un stādīšanas podi, kas ir pieejami mūsu veikalā, iespējams, ir labākie konteineri augt stādus. Jūs tos varat izmantot mini-siltumnīcā, uz siltnīcām un mājās, jo tie ir funkcionāli, izturīgi, viegli un ērti lietojami. Pārlūkojiet mūsu piedāvājumu, lai pārliecinātos, ka tie ir vērtīga papildinājums jūsu dārza aprīkojumam!

Sēšanas kastītes un stādīšanas podi var atšķirties pēc šūnu skaita, dziļuma un platuma. Kādu sēšanas kastīti jums vajadzētu izvēlēties? Tas ir atkarīgs no tā, cik daudz stādus jūs vēlaties audzēt. Izdariet matemātiku - sēšanas kastīte vai stādīšanas pods ar 54 šūnām ļaus jums audzēt 54 stādus. Mūsu veikalā jūs atradīsiet arī sēšanas kastītes ar 66 vai 104 šūnām. Ja plānojat audzēt lielāku stādu skaitu, apsveriet 160 vai pat 252 šūnu sēšanas kastītes pasūtīšanu. Šis konteiners nodrošinās pietiekami daudz vietas sēklām, un jauni augi tiks atdalīti no sākuma. Tas tiem sniegs pietiekami daudz vietas stiprām saknēm un stumbriem attīstīties, atšķirībā no bieža sēšanas lielā balkona kastē. Individuālo augu saknes nesadursies viena otrā, tādējādi atvieglojot to pārstādīšanu un samazinot bojājumu risku. Sēšanas kastītes un stādīšanas podi piedāvā ērtu, praktisku un ekonomisku risinājumu, kas ļauj ietaupīt vietu un izmantot to visefektīvākajā veidā. Mūsu dārza veikalā piedāvātie sēšanas kastītes un stādīšanas podi ir izgatavoti no izturīga, bieza augstas kvalitātes plastmasas. Tos ir viegli pārvietot, un tie ir izturīgi pret ūdeni, saules gaismu un tīrīšanu, kas tos padara pārstrādājamus. Tie kalpos jums vairākus gadus.

Audzējiet stādus kā profesionālis - pasūtiet sēšanas kastītes par pieņemamu cenu ar pieejamu piegādi uz mājām. Sējiet sēklas un priecājieties par rezultātiem stipru un veselu stādu veidā. Ar mums jums tas izdosies!

4.88