• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sėjimo padėklai ir daržo vazonai

Ar į pirkinių sąrašą įtraukėte sėjimo padėklus ir darželių vazonėlius? Nepamirškite jų įtraukti į savo krepšelį! Mūsų parduotuvėje esantys sėklų padėkliukai ir vazonai yra neabejotinai geriausi konteinerių daigams auginti. Galite naudoti juos mažuose šiltnamiuose, ant židinių ir namuose, nes jie yra funkcionalūs, patvarūs, lengvi ir lengvai naudojami. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir įsitikinkite, kad verta juos turėti namuose!

Sėjimo padėklai ir darželių vazonai gali skirtis pagal ląstelių skaičių, gylį ir plotį. Kokį sėjimo padėkliuką pasirinkti? Tai priklauso nuo to, kiek sodinukų norėtumėte užauginti. Atlikite matematiką - sėklų dėklas, daigyno vazonėlis, įdėklas su 54 kameromis leis auginti 54 sodinukus. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite sėjamųjų dėklų su 66 arba 104 kameromis. Jei ruošiatės auginti didesnį skaičių sodinukų, užsisakykite sėjimo dėklą su 160 ar net 252 ląstelėmis. Šis konteineris suteiks jums daug vietos sėkloms, o jauni augalai bus atskirti nuo pat pradžių. Tai suteikia jiems pakankamai erdvės, kad išaugtų stiprios šaknys ir stiebai, priešingai nei tanki paršavedė didelėje balkono dėžėje. Pavienių augalų šaknys neužsiterš, todėl palengvins išnaikinimą ir sumažins pažeistų augalų skaičių. Sėklų padėklai ir darželių vazonai yra patogus, patogus, ekonomiškas sprendimas, leidžiantis taupyti vietą ir efektyviausiai ją naudoti. Mūsų sodo parduotuvėje siūlomi sėjos padėklai ir daigų vazonai buvo pagaminti iš patvaraus, storo, aukščiausios kokybės plastiko. Jie gali būti lengvai perkeliami, yra atsparūs vandeniui, saulės spinduliams ir valymui, todėl daugkartinį naudojimą. Jie tau tarnaus ilgus metus.

Auginkite sodinukus kaip užsakomą sėklų padėklą už prieinamą kainą su prieinamu pristatymu į namus. Sėkite sėklas ir mėgaukitės rezultatais tvirtų, sveikų daigų pavidalu. Jums pasiseks su mumis!