• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sėjimo padėklai ir daržo vazonai

Ar įtraukėte daigų laistytuvus ir auginimo puodus į savo pirkinių sąrašą? Neužmirškite juos pridėti į savo pirkinių krepšelį! Mūsų parduotuvėje galimi daigų laistytuvai ir auginimo puodai tikriausiai yra geriausi konteineriai auginti sodinukams. Juos galite naudoti mini-šiltnamiuose, šiltinėse lovelėse ir namuose, nes jie yra funkciniai, ilgaamžiai, lengvi ir patogūs naudoti. Naršykite mūsų pasiūlymus, kad įsitikintumėte, jog tai vertingas papildymas jūsų sodo įrangai!

Daigų laistytuvai ir auginimo puodai gali skirtis ląstelių skaičiumi, gyliu ir pločiu. Kokią rūšį daigų laistytuvo turėtumėte pasirinkti? Tai priklauso nuo to, kiek daigų norite užauginti. Padarykite matematiką - daigų laistytuvas ar auginimo puodas su 54 skyreliais leis jums užauginti 54 daigus. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite daigų laistytuvus su 66 arba 104 skyreliais. Jei ketinate auginti didesnį daigų skaičių, svarstykite apie daigų laistytuvo su 160 arba net 252 ląstelėmis užsakymą. Šis konteineris suteiks gausiai vietos sėkloms, o jaunos augalai bus atskirti nuo pradžių. Tai suteiks jiems pakankamai vietos plėtoti stiprias šaknis ir stiebus, priešingai nei tankus sodinimas dideliame balkono lade. Atskirų augalų šaknys nesusipynės, todėl bus lengviau persodinti ir sumažės pažeistų augalų skaičius. Daigų laistytuvai ir auginimo puodai siūlo patogų, praktišką ir ekonominį sprendimą, kuris leidžia jums sutaupyti vietos ir ją naudoti efektyviausiu būdu. Daigų laistytuvai ir auginimo puodai, siūlomi mūsų sodo prekybos centre, pagaminti iš storos ir kokybiškos plastiko medžiagos. Juos lengva perkelti, jie atsparūs vandeniui, saulei ir valymui, todėl juos galima naudoti daug kartų. Jie jums tarnaus daug metų.

Auginkite daigus kaip profesionalas - užsisakykite daigų laistytuvus už prieinamą kainą su prieinamu pristatymu namo. Sėkite sėklas ir mėgaukitės rezultatais stiprių ir sveikų daigų forma. Su mumis jums pavyks!