• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Pipar 'Parade' - 100 seemet - professionaalsed seemned kõigile -

7.02
020182
In stock
+

"Parade" pipar on sort, mis arendab kitsaid koonilisi teravaid marju, mida turul nimetatakse sageli Capiaks. See pipar annab saaki keskmiselt varakult. Seda on soovitatav kasvatada kasvuhoonetes, kuid see toob vilja ka avamaal soojemates piirkondades. Küpsedes rohelisest helepunaseks muutuv vili sobib eriti hästi marineerimiseks ja hoidiste valmistamiseks. Nad maitsevad suurepäraselt tervena marineeritud maitsetaimedega, üksi või toorjuustuga täidetuna. Need paprikad kaaluvad keskmiselt 160 grammi. Sort „Parade” on tubakamosaiigi P0 tüve suhtes väga vastupidav. Tarbijad kogu maailmas armastavad seda tüüpi paprikat. Selle kena kuju ja ainulaadne maitse aitavad mitmekesistada koduseid pipra- ja paprikakultuure.

Pipar kuulub erakordselt toituvate köögiviljade rühma. See on ka üks mitmeotstarbelistest köögiviljadest, kuna see maitseb mis tahes kujul suurepäraselt. Pange tähele, et C-vitamiini sisaldus on viis korda suurem kui sidrunites. Värske paprika liha sisaldab peale C-vitamiini A-, PP-, E- ja mitmesuguseid B-vitamiine ning arvukalt elemente. Regulaarne paprika tarbimine parandab keha vastupanuvõimet ja mõjutab soodsalt seedesüsteemi. Seda saab kasutada vähi ennetamisel, leevendab peavalu ja parandab keskendumist. Samuti alandab see vererõhku ja toimib põletikuvastase ainena.

Pipar on köögivili, mida saab enamikus Kesk-Euroopa riikides kasvatada ainult seemikutest. Pole tähtis, kas soovite paprikaid kasvatada avamaal või kasvuhoonetes, peate kõigepealt istikud tootma. Pipar nõuab kõrgeid temperatuure, suurt õhu ja mulla niiskust. Ta eelistab neutraalse reaktsiooniga mulda, mis on toitaineterikas ja läbilaskev. Selle sooja kliimaga taim vajab ala, mis oleks tuule eest kaitstud. Põõsaid kaitsta tugeva tuule ja tugevate sademete eest on soovitatav panustamine.

Külvake seemneid varakevadel, märtsis, külvikandikutele. Asetage kandikud päikselisse ja sooja olukorda. Niipea kui taimedel areneb 2–4 lehte, torgi need välja üksikutesse pottidesse. Seemikud saab siirdada 9–10 nädala pärast, mai keskel kasvuhoonetesse ja kuu lõpus avamaale. Taimede soovitatav vahekaugus on 40–60 x 30–40 sentimeetrit. Paprikate kasvatamisel kuuluvad tüüpilised hooldusmeetmed kastmisele, väetamisele, koristamisele, mulla õhutamisele ja umbrohutõrjele.

Siin pakutavad professionaalsed seemned esindavad kõrgeimat võimalikku kvaliteeti. Need vastavad kõrgeimatele nõuetele tänu regulaarselt läbiviidavatele piiravatele kontrollidele. Need seemned paistavad silma suurepärase idanevuse ja seemikute vastupanuvõimega antud liiki kimbutavate patogeenide suhtes. Professionaalseid sorte iseloomustab suurepärane maitse ja kõrge tootlikkus. Siin pakutavad professionaalsed seemned on kohandatud Kesk-Euroopas valitsevate mulla- ja ilmastikutingimustega, kuid neid saab edukalt kasvatada ka teistes piirkondades. Hoolikalt valitud seemned on iga kultuuri võtmetegur.

Iga pakend sisaldab 100 professionaalset seemet. Kasvatusjuhised ja külvikuupäev leiate pakendiinfost.

  • Kasutamine : värske turg; marineerimine; konservid
  • Sait : päikeseline, soe, varjatud; niiske, läbilaskev ja toitaineterikas pinnas, millel on neutraalne reaktsioon
  • Kogus (vajaduse korral) : 100

GardenSeedsMarket - on tegutsenud juba üle kümne aasta ja algusest peale oleme oma toodete kvaliteedi esmatähtsaks muutnud. Aastate jooksul oleme tarninud parima kvaliteediga kaupu kümnetele tuhandetele klientidele üle kogu maailma. Nende rahulolu tõestab, et oleme valinud õige tee.

Kõiki meie müüdavaid seemneid kontrollitakse mitmetasandilise kvaliteedikontrolliga ja ainult siis pakendatakse ja saadetakse hoolikalt. Meie toodetele on antud arvukalt sertifikaate ja need vastavad Euroopa Liidu kõrgeimatele standarditele. Meie töötajad on kogenud aednikud, kes vastavad teie igale küsimusele rohkem kui hea meelega.

Kust meie seemned pärinevad?

Kõik meie poes müüdavad seemned on pärit Euroopa Liidu parimatelt tootjatelt. Tänu pikaajalisele koostööle nendega suutsime välja töötada kõige sobivamad ladustamis- ja lähetustingimused, tagades, et saite alati värskeid ja hoolikalt testitud seemneid. Vahendajate väljajätmine kogu protsessist mitte ainult ei võimalda meil vältida vananenud seemnete saatmist, mis võisid ladu riiulil liiga pikalt lamada, vaid tagab ka parima kvaliteediga toodete jaoks kõige soodsama hinna.

Kvaliteedikontrolli protsess

Kõik meie seemned peavad läbima neljaetapilise kvaliteedikontrolli.

Esimene etapp algab tarnijate hoolika valimisega. Kui me jätkame oma põllukultuuride kontrollimist, ei välistata välistootjaid kvaliteedikontrolli protsessist. Taimi kontrollitakse nende arengu igas etapis: kui nad hakkavad kasvama, õitsema ja hakkavad vilja kandma (seemned). Selles etapis on kõige tähtsam tagada taimede nõuetekohane vahekaugus. Tänu sellele on võimalik tagada iga konkreetse liigi või sordi soovitud morfoloogilised omadused, nagu värv, kõrgus ja kuju.

Teine etapp koosneb üksikasjalikest kontrolltestidest laboritingimustes. Kvaliteetse personali kõrgeima kvaliteediga seadmete kasutamisel teevad meie tarnijad igal aastal üle 30 000 kvaliteedikontrolli. Meie nõuetele mittevastavate seemnete suhtes kehtivad tehnoloogilised rafineerimisprotsessid, sealhulgas kuivatamine, puhastamine, uuendamine ja testimine.

Kolmas etapp algab seemnete külvamisega valitud kontrollplokkidel. Nii saame väärtuslikku ja täpset teavet nende idanevuse kohta, mida tuleb säilitada asjakohasel tasemel. Samal ajal kontrollitakse iga liigi sordiehtsust.

Neljas etapp toimub meie ladudes ja see seisneb nende seemnete kõrvaldamises, mida on meie riiulitel liiga kaua ladustatud ja asendatud uute partiidega. Iga pakend on tembeldatud unikaalse partii numbriga ja ka külvikorraga.

Kõik neli kombinatsiooni võimaldavad meil kindlalt kinnitada, et tarnitavad seemned vastavad kõige kõrgematele standarditele ja on läbinud kõik nõutavad juhtimisetapid lendavate värvidega.

Auhinnad ja auhinnad

Meie müüdavad seemned on oma kvaliteedi poolest laialdaselt tunnustatud ja võitnud mitmeid auhindu. Meie seemned võitsid arvukalt kuldmedaleid ja nende kvaliteeti. Lillede maailm oli ka oma uuendusliku lähenemise eest.

Nende auhindade hulgas olid: TOP INNOVATSIOON (juuni 2015), GOLD MEDAL POZANANI RAHVUSVAHELISES FAIRIS (2015), TARBIJATE KVALITEEDI LEADER (2014), AASTA PÕLLUMAJANDUS (2014).

Lisaks on meil kaks aastat järjest saanud ka IDEAL BUSINESS sertifikaadi.

Idanemine

Me oleme pühendunud müüma ainult kõrgeima kvaliteediga seemneid. Arvestades igapäevaseid jõupingutusi, pange tähele, et taimed on elusorganismid ning nende idanevus ja kasv sõltuvad paljudest teguritest, nagu temperatuur, mullatüüp, niiskus ja nende kastmise sagedus, külvi aeg ja tingimused, kasutamine väetiste ja taimekaitsevahendite (pestitsiidid), samuti ilmastikutingimuste ja kliimatingimuste kohta. Pakume abi, jagades täpset ja ajakohast külvamist ja kasvavat teavet, kuid me ei saa vastutada nende taimede eest, mida ei kasvatatud antud liigi jaoks sobivates tingimustes.