Populiarus produktas Šis produktas paskutinį kartą buvo pirktas prieš 5 minutę.
  • 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Universalus lėtai veikiantis trąša - Compo® - 40 g -

3.08
012668
Turime sandelyje
+

Pristatome universalias lėtai išsiskiriančias „Compo®“ trąšas, tinkamas tręšti visiems dekoratyviniams, vaisius ir daržoves auginantiems soduose. Jis išsiskiria ilgu veikimu ir puikia kompozicija, užtikrinančia, kad augalams būtų po ranka visos reikalingos maistinės medžiagos. Tiek makroelementai, tiek mikroelementai yra lengvai prieinami. Augalai, maitinami pateiktu produktu, gerai augs, o jų atsparumas ligoms ir nepalankios oro sąlygos žymiai pagerės. Padidėjęs magnio ir geležies kiekis daro lapus ir žiedus ryškiaspalvius, o vaisiai ir daržovės dideli ir skanūs.

Čia siūlomos trąšos yra granuliuotos. Jums reikia jį transliuoti tik aplink augalus ir sumaišyti su viršutiniu dirvožemio sluoksniu. Jis susideda iš dviejų rūšių granulių. Šios pirmosios rūšys greitai ištirpsta, o augalai gauna reikalingų maistinių medžiagų dozę beveik iškart po naudojimo. Antrojo tipo granulės lėtai išleidžia maisto medžiagas į dirvą. Todėl augalai nuolat maitinami iki šešių mėnesių. Šis produktas tiekia viską, ko reikia augalams, norintiems nuostabiai augti, žydėti ir gausiai auginti vaisius.

Pakuotėje yra 40 g universalių „Compo®“ lėtai atpalaiduojančių trąšų, taip pat tinkamumo vartoti terminas ir išsamios naudojimo instrukcijos.

Taikymo būdas:
naudoti ca. 20 gramų trąšų kiekvienam 30 cm sėjamosios ar dėžutės ilgiui (arba 1 dideliam augalui); paskleiskite trąšas aplink augalus ir sumaišykite su viršutiniu dirvožemio sluoksniu. Sodinimo metu: pirmiausia sumaišykite trąšas su dirvožemiu. Po naudojimo augalus gausiai palaistykite. Vienos paraiškos pakaks 6 mėnesiams.