• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Medžių dangos ir tinklai

Medžių apsauga ir tinklai suteikia veiksmingą būdą apsaugoti savo augalus nuo kenksmingo katinų, triušių, kiškių ir kitų gyvūnų elgesio, kurie garsėja tuo, kad nuvalo medžių žievę. Šios apsaugos yra prieinamos įvairiose dydžio parduotuvėje. Tai kodėl laukti? Įsigykite medžių apsaugą ir tinklus už kišenės draugišką kainą ir atsisveikinkite su potencialiu žalos padariniu!

Pavasarį ir rudenį, kai sodinate medžius savo sode, lengva manyti, kad pakanka išlyginti žemę ir laistyti augalą, ir jūsų darbas baigtas. Tačiau augintiniai, tokiu kaip šunys, katės ir triušiai, taip pat laukiniai gyvūnai gali būti rimta grėsmė jauniems medžiams. Kai kurie gali naudoti žievę, kad atšlifuotų nagus, kiti ją laiko skaniu užkandžiu. Bet kiekvienas žievės netekimas didina medžio pažeidžiamumą rimtoms ligoms, įskaitant temtinį bakterinį užkrečiamumą. Norėdami sumažinti tokius rizikos veiksnius, galite apsvarstyti mūsų apsauginius medžių dangčius dydžiuose 55 cm, 80 cm arba 100 cm. Ilgaamžis tamsiai žalias dangtis ne tik apsaugo jūsų augalus nuo gyvūnų, bet ir prideda estetinės vertės. Mes manome, kad ir jūsų gėlių lovos ir daržovės gali pasinaudoti papildoma apsauga. Šiam tikslui mes siūlome mūsų Border tinklą - su 15 mm tinklo dydžiu, dydžiu 0,4 x 5 m - už prieinamą kainą. Reikia kažko didesnio? Patikrinkite mūsų Border tinklo dydį 0,8 x 50 m! Turėdami mūsų platus apsaugos ir tinklo asortimentą, esate tikri, kad rasite puikų sprendimą savo sodui.

Tyrinėkite mūsų asortimentą ir apsaugokite savo sodą nuo nepageidaujamos gyvūnų dėmesio už konkurencingą kainą, viskas kartu su 100% sėkmės garantija. Jūsų klientų pasitenkinimas yra mūsų didžiausias prioritetas!