• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Koku vāki un tīkli

Koku aizsardzība un tīkli piedāvā efektīvu veidu, kā aizsargāt jūsu augus no kaitīgas uzvedības, ko izraisa kaķi, truši, zaķi un citi dzīvnieki, kuri ir pazīstami ar to, ka iztīra mizu no kokiem. Šie aizsardzības līdzekļi ir pieejami dažādās izmērās mūsu veikalā. Tāpēc kāpēc gaidīt? Iegādājieties kokiem paredzēto aizsardzību un tīklus par draudzīgu cenu un ar labu naudu sargājiet sevi no potenciālajiem bojājumiem!

Pavasarī un rudenī, kad stādat koku dārzā, ir viegli uzskatīt, ka zemes izlīdzināšana un auga apūdeņošana ir jūsu darba beigas. Tomēr mājdzīvnieki, piemēram, suņi, kaķi un truši, kā arī meža dzīvnieki var būt nopietns drauds jauniem kokiem. Daži var izmantot mizu, lai asinītu nagus, kamēr citi to uzskata par garšīgu uzkodu. Bet katrs mizu zudums palielina koka uzņēmību pret smagām slimībām, ieskaitot baktēriju vēži. Lai samazinātu šādas risku, varat apsvērt mūsu aizsargpārklājumu izmēros 55 cm, 80 cm vai 100 cm. Izturīgais tumši zaļais pārklājums ne tikai aizsargā jūsu augus no dzīvniekiem, bet arī pievieno estētisku vērtību. Mēs uzskatām, ka arī jūsu ziedu dobji un dārzkopības dobji var gūt labumu no papildu aizsardzības. Šim nolūkam mēs piedāvājam mūsu Border tīklu - ar 15 mm tīkla izmēru, izmēru 0,4 x 5 m - par pieņemamu cenu. Vai jums ir nepieciešams kaut kas lielāks? Pārbaudiet mūsu Border tīklu 0,8 x 50 m izmērā! Ar mūsu plašo aizsardzības un tīklu klāstu jūs noteikti atradīsiet ideālu risinājumu jūsu dārzam.

Izpētiet mūsu klāstu un aizsargājiet savu dārzu no nevēlamas dzīvnieku uzmanības par konkurētspējīgu cenu, visu ar 100% panākumu garantiju. Mēs jūs silti sagaidām iepirkumu pieredzē, kur klientu apmierinātība ir mūsu augstākā prioritāte!